Urfalı Temizlik Görevlisi Takdir Topladı

Eyyübiye Belediyesi bünyesinde çalışan bir temizlik personelinin işini yağmura aldırış etmeden yapmaya çalışması herkesin takdirini topladı.

Şanlıurfa’nin Eyyübiye belediyesi bünyesinde Balıklıgöl bölgesinde gece mesaisinde çalışan temizlik personelin işinin başındayken çekilen ve sosyal medyada paylaşılan videosu takdir topluyor. Yağışa aldırış etmeden yerdeki çöpleri en iyi şekilde toplamaya çalışan temizlik işçisini Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş tarafından da sosyal medyada paylaşıldı. Çalışanın videosunu paylaşan Başkan Kuş, mesai arkadaşım diye hitap ederken, paylaşımın altına yapılan yorumlarda, kimisi prim verilerek ödüllendirilmesi gerektiğin, kimisi ayın personel, kimisi de yılın personeli olarak ilan edilmesi talebinde bulundu.

Başkan Kuş’ta alacağı ilk maaşında ikramiyesini kendisinin vereceğini söyledi. Başkan Kuş sosyal medya hesabından “Olumsuz hava koşullarına rağmen görev bilincinin verdiği sorumlulukla işini severek yapıp mesaisine devam eden koca yürekli mesai arkadaşımı yürekten kutluyorum. Bu kardeşimize inşallah alacağımız ilk maaştan ikramiyesini ben vereceğim.” Dedi.

işte o yorumlar

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 15:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail
ismail - 8 ay Önce

böyle şeffaf ve dürüst bir şekilde devam edersen başkan gelecek seçimde ALLAH nasip ederse Büyükşehir belediye başkanlığı hakkındır.

SSS SSS
SSS SSS - 8 ay Önce

SSS

SIRADAKİ HABER