Urfalı Ses Sanatçısından Erdoğan’a Özel Beste

Şanlıurfa’da yaşayan ses sanatçısı Ahmet Badıllı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini şarkıya aktardı.

Urfa’nın simgeleşen kültürü olan Sıra Gecesi eşliğinde çekilen klip ile şarkı yapan Ahmet Badıllı ilk olarak Urfanatik Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.
 
BADILLI:“HEDİYEMİZ OLSUN”
Bütün Urfa halkını cumhurbaşkanımızın arkasında olduğunu ve bu çalışmanın da kendisine hediye olarak sunduğunu aktaran Badıllı şöyle devam etti Badıllı: “Kendi yöremize ait sıra gecesi eşliğinde çok güzel bir klip hazırladık bu da bizden kendisine bir hediyemiz olsun EVET’çi olduğumuzu ve destekçisi olduğumuz ve bütün Urfa’nın da arkasında olduğunu anlatmak için Urfa’mıza kültürüne hediye amaçlı bir müzik çalışması yaptık buradan da kendilerine saygı sunuyoruz. Bir nebze kendisine bir güzellik yapabilsek ne mutlu bize.
 


“BU RUH MESELESİDİR”
Ahmet Badıllı, besteyi yıllar önceden hazırladığını, ruh meselesi olduğundan dolayı böyle bir çalışma yaptığını ve insanların beğeneceğini aktardıktan sonra ekledi. Badıllı “Bu daha önceden aklımızda olan bir şeydi. Bu ruh meselesidir. Başbakan olduğu zamanlarda kedisine çıkarttık bazı durumlar yüzünden elverişsiz ortamlardan dolayı hazırlayamadık ama böyle bir güne denk geldiği için böyle sunduk ve insanlarda çok beğeneceK eminiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 13:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali demir
Ali demir - 3 yıl Önce

süper olmuş ellerinize yüreğinize sağlık

SIRADAKİ HABER