Urfalı Öğrenciler İstanbul Ve Çanakkale’yi Gezdi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Biz Anadolu’yuz Şanlıurfa” projesi kapsamında öğrenciler İstanbul ve Çanakkale’yi gezdi.

Urfalı Öğrenciler İstanbul Ve Çanakkale’yi Gezdi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce hazırlanan ‘Biz Anadoluyuz Şanlıurfa Gezi Projesi’ kapsamında çocuklarımızın bulundukları ortam dışına çıkılarak milli ve manevi değerlerimizin somutlaştığı yerleri görmeleri sağlanması amacıyla il merkezi ve ilçelerimizden toplam 150 öğrencimizin katılımıyla Çanakkale ve İstanbul illerine tarihi ve kültürel gezi düzenlenmiştir.

Milletleri ayakta tutan milli, manevi ve ahlaki değerlerdir. Bu değerler, milletlerin birlik beraberlik ve toplumsal dayanışma içerisinde yaşamasını ve milli kimliğiyle tarih sahnesinde yer almasını sağlamaktadır. Milletler, söz konusu değerleri gelecek kuşaklara aktardığı oranda varlıklarını sürdürürler. Milletimizin millî, ahlâkî, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve yücelten, yaşadığı topluma karşı sorumluluk duyan, başarılı ve güzel ahlaklı çocuk ve gençler yetiştirmek ortak hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Projemizle milli ve manevi değerler bilinci aşılanan örnek genç nesil amaçlanmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
perihan ergün
perihan ergün - 6 ay Önce

çooooooook güzel olmuş hocam

SIRADAKİ HABER