Urfalı İbrahim Hatipoğlu 1905 GSYİAD Başkanı Oldu

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısında, tek aday olan Şanlıurfalı İbrahim Hatipoğlu yeniden Başkan oldu.

Urfalı İbrahim Hatipoğlu 1905 GSYİAD Başkanı Oldu

Genel Kurul’a Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu Üyelesi Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı da katıldı.

Başkan Mustafa Cengiz, kürsü konuşmasında GSYİAD’ın kulübe verdiği destekler için teşekkür ederken, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve yönetimini tebrik etti.

İbrahim Hatipoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Mutluyuz, güzel bir Genel Kurul yaşadık. Birlik ve beraberlik içinde geçirdik. Tüm katılımcıların oyunu aldık, bize zorlu bir görev teveccüh oldu. Elimizden geldiği kadar bu göreve layık olarak Galatasaray’a en iyi hizmeti yapmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Tüm Yönetim Kurulu ve İdari Kurullar Üyelerimizle birlikte. Hem Başkanımıza hem de Yönetim Kurulu Üyelerimize gerçekten çok teşekkür ederiz, bu akşam bizi onurlandırdılar. Başkanımız bir GSYİAD üyesi. Öyle de bir misyonu var. Buraya geldi, oyunu kullandı çok teşekkür ederiz. Biz Galatasaray Spor Kulübü’nün emrinde olan bir derneğiz. Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz bize ne görev verirse bunu layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Onların bize gösterdiği desteğe kat ve kat karşılık vermeye gayret edeceğiz.”

İşte Yeni Yönetim Kurulu Listesi ;

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 04:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER