Urfalı Genç Vekil Yüksel Çalışmalarına Hızlı Başladı

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şanlıurfalı Müslüm Yüksel, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışmalarına hızlı başlayarak, Gaziantep’te Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte çiftçilerin hasat gününe katıldı.

Urfalı Genç Vekil Yüksel Çalışmalarına Hızlı Başladı

Başkan Tahmazoğlu ile birlikte buğday hasadına katılan Milletvekili Müslüm Yüksel, çiftçilerin her türlü sorununu çözmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde diğer Gaziantep Milletvekilleriyle birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ekim zamanında tohumu ve gübreyi çiftçilerle birlikte toprakla buluşturmuştu. İşte o gübre ve tohumların hasat zamanında da AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, biçer dövere binerek çiftçilerin hasat sevincini birlikte yaşadılar.


Başkan Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte hasada katılan AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, çiftçilerin ülkenin yükünü çektiğini belirterek, “Ülkemiz bir tarım ülkesi, bilinçsiz uygulamalar nedeniyle çiftçilerin sorun yaşamamaları için ilgili merkezi yönetimin yanı sıra yerel yönetimlerin yapacağı çalışmalar da çok önemli. Şahinbey Belediye Başkanımız şehir merkezinde yaptığı güzel projeleri kırsalda da uygulayarak büyük bir takdir kazanıyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER