Urfalı Bürokratlar ve İş Adamları Bu Düğünde Buluştu

Önceki dönem Ak Parti il başkan yardımcılığı yapmış şimdi ise Ak parti il yönetim kurulunda olan Mehmet Ali Kurt’un kardeşi Ömer Kurt ile Damla Dağ ile görkemli bir şekilde dünya evine girdiler. Genç çiftin kirveliğini ise iş adamı Maruf Güneş yaptı.

Urfalı Bürokratlar ve İş Adamları Bu Düğünde Buluştu

Şanlıurfa’nın tanınmış ailelerinden Kurt ve Dağ ailenin genç çocukları dünya evine girdi. Şanlıurfa Cumhuriyet Tesislerinde gerçekleşen düğüne yaklaşık bin kişi katıldı.

Genç çifti bu mutlu gününde; Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa milletvekili Ahmet Akay,Ak parti il başkanı Bahattin Yıldız, Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat ,Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli, Eyyübiye belediye başkan yardımcısı Abdülkadir Mangal, Ak parti Karaköprü ilçe başkanı Sait Ağan, Ak parti Hilvan ilçe başkanı Mustafa Çıdır,Ak Parti Haliliye ilçe başkanı Süleyman Aksu, ŞANBEL Genel Müdürü İbrahim Kaymaz, Ak parti il başkan yardımcılarından Tuna Aksoy, Hasan Suyun, Mhp Şanlıurfa il başkanı Mahmut Güneş, Şanlıurfa büyükşehir belediyesi Ak parti grup başkan vekili Faruk Bayuk, Balıklıgöl Hastanesi başhekimi Eyüp Şelli, Beltur Genel müdür yardımcısı Sami Özbek, İş Adamlarından İbrahim Zinciroğlu, Velid Tokdemir, Mehmet Kızıldemir, Cemil Bayuk ,Fevzi Önkol, Mustafa Meral, Mustafa Şeker, Ak parti il ve ilçe yönetimi, STK başkanları, İş dünyası, Kurt ve Dağ ailelerinin yakınları yalnız bırakmadı.

Genç çiftin kirveliğini iş adamı Maruf Güneş’in yaptığı düğünde halay çeken misafirlerin üzerine Türk parası ve dolarlar yağdı.

Kurt ve Dağ çiftinin nikah töreninde nikâhı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kıyarken nikah şahitliğini ise Ak parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Ak parti il başkanı Bahattin Yıldız, Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli, Bozova belediye başkanı Suphi Aksoy, ve işadamı Maruf Güneş, Mhp Şanlıurfa il başkanı Mahmut Güneş, Haliliye belediye meclis üyesi Mehmet Emin Ataş, Şanlıurfa büyükşehir belediyesi Ak parti grup başkan vekili Faruk Bayuk yaptı.

Çiftin düğününde Sanatçı Azer Ünlü sahne alarak birbirinden güzel türkülerle geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.

Damadın Ağabeyi Mehmet Ali Kurt Düğün İle İlgili Yaptığı Konuşmada; ‘’bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarıma ve akrabalarıma çok teşekkür ediyorum. Kardeşim Ömer ve gelinimiz Damla’ya bir ömür boyu mutluluklar diliyorum’’ dedi.

Kirvesi iş adamı Maruf Güneş ise; ‘’bende Kurt ve Dağ ailesine hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunuyorum katılan bütün misafirlere çok teşekkür ederim’’ dedi.

Urfanatik ailesi olarak genç çiftimize mutluluklar dileriz.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 12:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 1 ay Önce

hayırlı olsun düğün ayrı siyaset ayrı ...yanlış haber..selamlar

AGİT
AGİT - 1 ay Önce

Reklamlarrrrr...... Aileyi iyi tanırım çok fazla abartılmış alakasız bilgiler :)

SIRADAKİ HABER