Urfa'da Seçim Kutlamaları Başladı

Şanlıurfa'da AK Partililer resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı oluşunu havai fişek, halay ve konvoylarla kutlamaya başladı.

Türkiye 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi heyecanı devam ederken seçim sonuçları ve sandıklar açılmaya devam ediyor.

Daha tam olarak belli olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olması Urfa'da sevinçle karşılandı. Açılan son sandıklara göre Erdoğan'a %%65,65 oranında oy verilen Urfa’da kutlamalar şimdiden başladı. Seçmenler AK Parti binası önünde davullar eşliğinde halay  ve zılgıtlar  çeker, Urfa’nın merkezinde  ise konvoylar düzenleniyor. Rabia Meydanı önünde de bir grup, trafiği durdurarak davullar eşliğinde halay çekerek  kutlamalar yaptı

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mithatdebelek
Mithatdebelek - 13 ay Önce

Vatana millete hayırlı olsun ya Allah bismillah

Urfa
Urfa - 13 ay Önce

Hani bir söz var .ölen kişi ökdüğünü bilmez mezara götürülüp defedildikten sonra millettin mezardan ayrilip evlerine dünmek istemesinden ölen kişininde kalkmak istemesi tam orada farkina varilip Ben ölmüşüm tesbiti bugün Türkiyede herkes neyi nasil yaptiğini bilmiyor. Çönkü toplum insanlik haklarina sahip olmak istemiyor. 5.kilo makarnaya iradesini satiyor. Geçmişte bunun gibi örnekler dünyada yaşandi. Bugün bile hala üzüntüleri yeryüzünde görünmekte. Saddam,mübarrek, Asad,kaddafi umarim artik bu üzücü olaylar yaşanmaz.

SIRADAKİ HABER