Urfa'da Otopark Görevlisini Linç Ettiler

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Sarayönü mahallesinde  caddeye park edilen aracın otopark ücretini isteyen park görevlisi, sürücü ile yanındaki 4 kişi tarafından tekme- tokat dövüldü.

Urfa'da Otopark Görevlisini Linç Ettiler

Edinilen bilgiye göre Olay, Sarayönü Mahallesi Asfalt Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde görevli, ismi öğrenilemeyen park görevlisi ile aracını caddeye park eden sürücü arasında ücret yüzünden tartışma çıktı. İsmi öğrenilemeyen sürücünün ücreti ödemek istememesi nedeniyle çıkan tartışmada, sürücü ile yanındaki 4 kişi, park görevlisine saldırdı. Tekme- tokat dövülen görevli, çevredekilerin araya girmesiyle kurtarıldı. İhbarla olay yerine gelen polis ekipleri, 5 kişiyi gözaltına aldı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan park görevlisi ise sağlık görevlilerince ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 21:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Evet
Evet - 1 yıl Önce

Yoldan da para alıyorsunuz ya daha çok dayak yersiniz kanunda hiçbir yeri yok o ücretin ben hiç ödemedim araç satışında da hiç engel çıkmadı haksız yere alınan bir para

Fırat
Fırat - 1 yıl Önce

Olan yine gariban çalışana oluyor.Firmanın umrundamı yeterki para kazansın.Garibanda ekmek parasına linç ediliyor yazık..!!!

Urfa
Urfa - 1 yıl Önce

Doğrusunu söylemek gerekirse ne ulaşimda,ne eğitim ve öğretimde,ne insan haklarinda hiçbir gelişmeyi görmüyorum. Bir yanda vatandaş hakli diğer yanda park görevlisi hakli aslina bakarsan haksiz olan devlet yetkililerin insanlara arabasini nerde park edeceği yerinin olmamasi hiçbir park etme işaretlerini bulamazsaniz. Birde akp li olup hiçkimseden emir almam havasi doğrusu hertaraf içler acisi.

artık tamam
artık tamam - 1 yıl Önce

belediyelerin canı sağolsun...hükümet ve belediyeler elele milleti kamçıladıkça kamçılıyor,ancaa seçim zamanı halkım halkım ediyorlar ..la bırakın bunları milleti bitirdiniz beeeee.

SIRADAKİ HABER