Urfa Ak Parti Teşkilatları Ve Başkanları Kampta!

AK Parti seçim sonrası değerlendirmeleri için Kızılcahamam’da kampa girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlık edeceği bir dizi toplantıya Şanlıurfa’da AK Parti’den seçilen belediye başkanları ve il teşkilatı katıldı.

Urfa Ak Parti Teşkilatları Ve Başkanları Kampta!

AK Parti Genel Merkezince düzenlenen 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı Kızılcahamam’da gerçekleşiyor. 3 gün sürecek kampa Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlık edecek.Kampa Bakanlar Kurulu başta olmak üzere AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, İl başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları ile bu teşkilatların MYK üyeleri, Belediye başkanları, belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katılıyor.

Şanlıurfa’dan ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel ;Abidin Beyazgül,Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat,Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy,Hilvan Belediye Başkanı Ali Aslan Bayık,Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam,Siverek Belediye Başkanı Şehmuz Aydın,Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve bir çok Ak parti teşkilatı Kampa katıldı.

Kızılcahamam Eliz Otel'de yapılan toplantı bugün itibarı ile 3 gün sürecek.

Haber:İbrahim Çakmak

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 00:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER