Türkü Söyleyerek Doğum Yaptı

Türkü söyleyerek doğum yaptı Doğum yapan kadın "Urfalıyam Ezelden" türküsünü söyledi Urfalı annenin türkülü doğumu Hamile bir kadının hastanede "Urfalıyam Ezelden" türküsünü söyleyerek doğum yapması görenleri hayretler içerisinde bıraktı.

Türkü Söyleyerek Doğum Yaptı

Urfalı annenin türküdoğumu

ŞANLIURFA - Hamile bir kadının hastanede "Urfalıyam Ezelden" türküsünü söyleyerek doğum yapması görenleri hayretler içerisinde bıraktı.

Hamile bir kadının doğum yaparken sedyenin üzerinde "Urfalıyam Ezelden" türküsünü söylemesi görenleri hayretler içerisinde bıraktı. Şanlıurfa'da özel bir hastanede çekildiği iddia edilen görüntülerde, hastanede sedyede uzanan ve ismi öğrenilemeyen bir anne doğum, "Urfalıyım Ezelden" türküsünü söylüyor. Sezaryenle doğum yaptığı öğrenen kadın, sedyede türkü söylerken doğumu gerçekleştiren doktor tebessüm ederek, ebe ise kafasını sallayarak eşlik ediyor. Görüntüyü kaydeden diğer kadın ise doktora "Hocam bir oynayın" diyor.

Doğum sonrası bir sağlıklı bir kız çocuğunun dünyaya geldiği öğrenilen annenin görüntülerde, bebeğini kucağına alarak "Bu da benim prensesim, hoş geldin kuzum" diyerek defalarca öpmesi de yer aldı.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER