Türkiye Kardeşlik Birliği Teşkilatı Mehmetçiğe Moral Verdi

Sınırın sıfır noktasındaki Türkiye Kardeşlik Birliği Akçakale ilçe teşkilatından Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçiklere yemek verdiler.

Türkiye Kardeşlik Birliği Teşkilatı Mehmetçiğe Moral Verdi

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde Türkiye Kardeşlik Birliği teşkilatı bir araya gelerek barış Pınar Haraketı için Akçakale’nin sınırın sıfır noktasına gelen Mehmetçik için moral olmak için sıcak yemek ve ev yemekleri ısmarlardılar.

 Şanlıurfa'nın öne çıkan lezzetlerinden lahmacun içli köfte sarma ve sigara böreği için kolları sıvadı. Türkiye Kardeşlik Birliği Teşkilati annelerinden bacılarından destek isteyerek Mehmetçiklerimize sıcak ve anne bacı yemeği ısmarladılar anneler işlerini bir an önce bitirmek için yoğun çaba gösterdiler.

, bunları pişirerek sınırın sıfır noktasında görev başında bekleyen Mehmetçiğe dağıtılmak üzere paketledi.

Türkiye kardeşlik Birliği TÜRKAB AKÇAKALE İlçe Başkani Abdullah Ezrak şunları kaydetti Mehmetçiğin sıcak yemek yemeleri için elimizden geleni yaptık "Onlar bizim kardeşlerimiz, onlar bizim canlarımız, onlar bizim için vatanı korurken bizler de onlara oral olmak için annelerimizle kardeşlerimizle birlikte yemek yapıyoruz. Elimizden bir şey gelmez, ancak sıcak yemek yapabiliriz. Allah onları korusun, ayaklarına taş değmesin inşallah" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eyüp
eyüp - 4 hafta Önce

bu güzel karelerin geldiği sürece bu milletin sırtı yere gelmez Allahın izniyle

SIRADAKİ HABER