Trambüs Ne Zaman Faaliyete Girecek?

Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi ve Ulaştırma Daire Başkanlığı öncülüğünde ulaşımı kolaylaştırmak için toplu taşıma sistemine katılan Trambüs, henüz vatandaşların hizmetine açılmadı.

Trambüs Ne Zaman Faaliyete Girecek?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı öncülüğünde Şanlıurfa Şehir içi ulaşımı ve trafiğini rahatlatmak maksadıyla projesi hayata geçirilen Trambüs projesi ,Başkan  Nihat Çiftçi’nin söz verdiği tarihte hizmete girmediğinden dolayı birçok vatandaşların tepkisine neden oldu.

Bir süre önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi tarafından yapılan açıklama da 21 Kasım’da tam kapasiteyle devreye gireceği belirtilen Trambüs toplu taşıma sistemi bugün de ulaşıma açılmadı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 04:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
erhan
erhan - 7 ay Önce

hangi yüzle getirecekler trambüsü? trambüs devri mi kaldı?? urfa trafiğinde trambus nasıl hareket edecek? türkiyede sadece bir malatya da birde urfada var bu trambüs,en akıllı başkan bizde,maşAllah !!

Ferhat
Ferhat - 7 ay Önce

Ya arkadaşlar siz gazeteciler çıkıp sayın başkana soramiyormusunuz yapılan bir hata var halk bunu biliyor bu yapılan hatanin hesabı kimden ve neden sorulmuyor . Yanlış bir proje var ve bu masraf bütün hemserilerimizin cebinden çıkıyor. Günah değilmi ya halen koltuklarında oturuyorlar mi soralım bakalım.. ..

urfalı
urfalı - 7 ay Önce

trambüsün geçeceği yolmu var urfada, o paraların hesabını nasıl vereceksiniz

AGİT
AGİT - 7 ay Önce

Bu Trambüs İşi Urfa'ya Kayak Pisti Yapmak Gibi Bişey Oldu. Kar Yok Pist Var, Yol Yok TRAMBÜS Var. Tebrikler Nihat Başkan. Ne Kullanıyorsanız Urfa Halkına da Verinde Sizinle Aynı Kafayı Yaşayalım. . .

ibrahim sarıyaprak
ibrahim sarıyaprak - 7 ay Önce

Trambüs aşkına memleketin otantik görüntüsünün içine ettiler her tarafa kablolar direkler diktiler, yere batsın sizin yapacağınız proje çok mu gerekli haşimiyeden toplamaya transfer çok mu zor onun yerine çevik kuvvet kavşağını yapın insanlar iki saatte karaköprüye gidiyor Allaha nasıl hesap vereceksiniz.

Sitemli
Sitemli - 7 ay Önce

Tranbus gelir hos gelir leyyy leyyy lumlum leyyy urfaya urfaliya haktir bu tur kayip milyonlar neden yani hicbir yerel tv bu baskana canli yayinda hesap sormuyo neden ? Ama haktir urfaya ne yollar tas tamam oldu ne tranbus vb bircok sorun amaaaaaannn baskan yesinde millet sus pus otursun ye baskan ye cani sagken yeeeeeee

murat
murat - 7 ay Önce

bence nihat başkan göremeyecek

Ahmet taş
Ahmet taş - 7 ay Önce

Ya 70 milyon bedel yazıt orda bu para nereye harcandı kimlere peş keş çekildi bu adan yargılanmalı


SIRADAKİ HABER