08 Aralık 2018 Cumartesi 04:47
Trambüs Ne Zaman Faaliyete Girecek?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı öncülüğünde Şanlıurfa Şehir içi ulaşımı ve trafiğini rahatlatmak maksadıyla projesi hayata geçirilen Trambüs projesi ,Başkan  Nihat Çiftçi’nin söz verdiği tarihte hizmete girmediğinden dolayı birçok vatandaşların tepkisine neden oldu.

Bir süre önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi tarafından yapılan açıklama da 21 Kasım’da tam kapasiteyle devreye gireceği belirtilen Trambüs toplu taşıma sistemi hala vatandaşın hizmetine sunulmadı. Neden Acaba?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Trambüs projesi sosyal medyada tartışma konusu olmaya devam ediyor.  Futbol Saha Komiserleri Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Abdullah Canbeyli, o trambüsü garajda buldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 10 Kasım'da sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Trambüs'ün Ulaşım zirvesinin ardından hizmete sunulacağını bildirmiş, bir süre önce 4 yerel TV'nin canlı yayınında bu konudaki soruyu yanıtlarken, gecikmenin yurt dışı kaynaklı olduğunu açıklamıştı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Urfalı 2018-12-08 07:18:04

Bu konuyu gündeme getirdiğiniz için, duyarlılığınız icin "Urfanatik" ailesine tesekkur ederim.

Avatar
Hayal 2018-12-08 08:28:38

Trambus hiç bir zaman devreye giremeyecek çünkü çiftçinin elinde patladı neden mi getirdikleri trambusler uzunluklarindan dolayı gündüzleri hareket edemiyor ayrıca projeyi alan firma ile ödemeler hususunda problemler çıkmış. Buyuzden de çiftçinin çıkıp urfa halkından özür dilemesi gerekiyor projeyi yanlış yapmasından dolayi

Avatar
Urfalılar 2018-12-08 09:32:58

Tranbüs haşimiyede dönemiyormuş diye proje durmuş söylentileri var

Avatar
ihsan 2018-12-08 11:27:00

dış güçler bırakmıyor urfa ya Trambüs gelsin ma nihat çifçi ne yapsın miletin aklıyla resmen dalga geçiyorlar urfada bi anlasa

Avatar
Gani 2018-12-08 11:48:27

Mevcut belediye baskani tekrar aday gosterilmedigi icin belediyenin butun hizmetleri durmus

Avatar
ALİ 2018-12-08 12:01:52

TÜRKİYE'DE KULLANAN SADECE BİR İLİMİZ VAR İKİCİSİ'DE BİZİZ GECE YARILARI ÇEKİM YAPIP TRAMBÜS HER YERDEN DÖNÜYOR DEMEK OLMUYOR GÜNDÜZ TRAFİĞİN KALABALIK OLDUĞU ZAMAN TEST EDİN HERKES GÖRSÜN
O ZAMAN VATANDAŞIN AKLINDA SORU İŞARETİ KALMASIN
AMA URFA TABİRİ İLE ACELE ETME İYİ BİRŞEY OLSUN DİYE BEKLİYORUZ

Avatar
HAKAN 2018-12-08 12:28:35

Bu para urfalinin parasi baskan nereye getri trambusler ANTEP GAZIRAY YAPIYOR..SEN UYUTTUN URFALIYI TRAMBUS NEREDE ZAVALLI URFAM NE HALE GETIRDIN. IYI IZMIRDE ORDA BURDA FUAR GEZ..YOL KALDIRIM ALT YAPI BITMIS URFADA..URFALININ VEBALINI ALDIN.HIZMET ETMISMIS..TEWwww

Avatar
zeynel 2018-12-08 12:44:10

SAYGIDEĞER BAŞKANIMIZIN URFAYA SON GOLÜ OLDU