Toru, Otogar Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı İbrahim Toru  ve  AK parti Karaköprü ilçe başkanı Ahmet Aksoy ile birlikte Otogar esnafını ziyarete bulunarak 24 Haziran seçimlerinin önemini değindi.

Toru, Otogar Esnafı Ziyaret Etti

Milletvekili adayı İbrahim Toru ve AK parti Karaköprü ilçe başkanı Ahmet Aksoy ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa şehirlerarası otobüs terminalindeki esnafı ve orada bulunan yolcuları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.


Aksoy “İl seçim Koordinasyon merkezimiz ve ilçe koordinasyon merkezimizin belirlediği program çerçevesinde bugün Milletvekili adayımız İbrahim Torul ile birlikte önce Şanlıurfa şehirler arası otobüs terminalini hem oranın esnafını hem de yolcu kardeşlerimizi ziyaret ettik. Sonrasında Karaköprü’deki esnaflarımızı bir araya geldik. Akşam saatlerinde ise semt pazarında halkımıza bir araya geldik.Bizi sevindiren taraf bugünkü programımızın İbrahim beyin burada çok güzel karşılanması gittiğimiz her yerde kendisini tanıtmak zorunda kalmamamız deme ki doğru bir tercih yapmışız tercih olarak ben halkımıza bize gösterdiği sevgiden dolayı teşekkür ediyorum.İbrahim beyle programlarımız seçim tarihine kadar Karaköprü ilçemizde yine birlikte çalışacağız ” dedi

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER