Toplu Taşımaya Zam Mı Geliyor?

2019 yılı zamlarla gelmeye başlıyor. Birçok alanda zam duyuruları yapılırken Şanlıurfa Ulaşım Koordinasyon Merkezi toplu taşıma ücretlerine zam yapılacağı iddia ediliyor.

Toplu Taşımaya Zam Mı Geliyor?

Türkiye'nin birçok noktasında toplu taşıma araçlarına zam yapıldı. Yapılan zamların Şanlıurfa'da da yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu. Şanlıurfa'da toplu taşıma araçlarının ne kadar olacağı ise akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına sebep oldu. Toplu taşımada zarar eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi zam için düğmeye bastı.UKOME (Ulaşım Koordinasyon Merkezi) tarafından alınan kararın yeni eğitim öğretim yılından itibaren uygulanması bekleniyor.Toplu taşımada İddia edilen zam ise şu şekilde; öğrenci 1,25'ten 1,50 liraya, öğretmen 1,50'den 2 liraya, tam 1,75'ten 2,25 liraya çıkacağı iddia ediliyor.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 02:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAK EDİYORUZ
HAK EDİYORUZ - 3 hafta Önce

Oy vermeye devam hak ediyoruz sandıkta körü körüne oy verirsek olacağı bu Şehirde gözle görülür hizmet çalışma proje yokken birde zam peşine düşmüşler bu düşünce ve zihniyetle bu şehir 5 yıl daha geriye gider Urfayada acil kayyum atanması şart Büyükşehir Su Parasına Zam Yapmak Yetmiyormuş Gibi Şimdide Toplu Taşıma Sanki Metro Raylı Sistem Hizmeti Veriyor Da Birde Artırma Derdine Girmişler Sen Önce Hizmet Standardını Artır Sonra zammını dillendir Allah aşkına türkiyenin en sıcak ilinde bir tane klimalı durağın yok önce kendini sorgula standardını hizmet kaliteni sorgula sonra zam vurma derdine gir !

ysf
ysf - 3 hafta Önce

ateş olmayan yerde duman cıkmaz zemin hazırlanıyor zam yakındır .. bütün belediyeler toplu taşımaya indirim yaptı ama bizimkiler hala bindirme peşinde hey yavrum hey ..

YETER ARTIK
YETER ARTIK - 3 hafta Önce

Allah Aşkına Türkiyenin En Sıcak İklimi Olan Şehrinde Bir Tane Büyükşehir Olarak Klimalı Durağın Yok Hizmet Standardın Ortada Otobüsler Yaşlanmış Klimalar Doğru Çalışmıyor Otobüslerin İçi Hamam Gibi Sen Önce Kurum Olarak Kendini Sorgula Ben Nerdeyim Hangi Hizmet Kalitesindeyim Diye Sonra Zam Vurma Derdine Yoğunlaş Şehirde Raylı Sistem Hizmeti Veremiyorsun Daha Zamdan Bahsediyorsunuz Bide!

EROL
EROL - 3 hafta Önce

GEÇ BİLE KALINDI. EKMEĞE DE ZAM YAPILMALI ASLINDA , FIRINCILAR ZARAR EDİYOR

SIRADAKİ HABER