Tepkilere Neden Olan ‘O’ Yola Belediye El Attı

Viranşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi görev alanına girmemesine rağmen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi aile mezarlığı yolunda çalışma başlattı.

Tepkilere Neden Olan ‘O’ Yola Belediye El Attı

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı üzerine tepkilere neden olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait olan Viranşehir Aile mezarlığı yolunun üst yapı çalışmalarına başladı.

Ekipler, üst yapı çalışmaları kapsamında yola stabilize malzemesi dökerek asfalta hazır hale getirecek.

Görev ayırımı yapmadıklarını ve asla yapmayacaklarını yineleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Vatandaşlarımızdan mezarlık yolu ile ilgili çok şikayetler geliyordu. Ramazan Bayramı öncesi bu şikâyetleri, o yolun Büyükşehir Belediyesine ait diye göz ardı edemezdik. Önemli olan vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getirmek ve halkımızı memnun edebilmektir. Dolayısıyla vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirmeleri için ekiplerimiz yolda çalışma başlattı. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile bu Bayramda mezarlık ziyaretlerini gerçekleştirebilirler” diye konuştu.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
suphi gökkan
suphi gökkan - 5 ay Önce

KARAKÜPRÜDE BİR TEK ORASIMI BİR TEK ORAYAMI EL ATTILDI HAYRET ÇOK GÜLDÜM KARAKÜPRÜ 2İNCİ OTUZBEŞE YOLBOYU GELSİNLERDE KONTROL ETTSİNLER BAKALIM ÖNEMLİ OLAN YERLER NERESİYMİŞ YOLAR ÇÜKMÜŞ DURUMDA KENARLARDA ALLAH KORUSUN BİR ÇOCUK VAKASI YAŞANIRSA OZAMAN NE OLACAK BİR DÜŞÜNÜN BAKALIM.FAZLA BİRŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM ORUÇ AGZIMLA KENDİMİ ZOR TUTUYORUM.

SIRADAKİ HABER