Taşsaray Konuklarını Sultan Havasında Ağırlıyor

Şanlıurfa’nın mutfak kültürünü geleneklerle bütünleştiren Taşsaray restoranı, konuklarını adeta bir sultanmış gibi ağırlıyor.

Taşsaray Konuklarını Sultan Havasında Ağırlıyor

Şanlıurfaspor’un efsane eski kaptanlarından Recep Kutluay’ın işlettiği ve yaklaşık bir yıldır Şanlıurfalılara ve kente gelen turistlere Şanlıurfa’nın damak zevklerini sunan Taşsaray restoranı, Valilik yanı SGK bitişiğinde hizmet veriyor.

Yüksek konfor, eşsiz lezzet ve güleryüzlü personeliyle müşteriye ev rahatlığı veren restoran, mimarisiyle de dikkat çekiyor. Şark odalarıyla konuklarınızı götürebileceğiniz, bol çeşit yemekleriyle ailenizi götürebileceğiniz Taşsaray, konuklarını bekliyor.

Konfor, hizmet Güleryüz ve lezzetin yanı sıra muhteşem bir manzarada sevdiklerinizle vakit geçirmek istiyorsanız, Taşsaray’a uğramanızı tavsiye ederiz. Restoranın işletmecisi Şanlıurfaspor’un eski efsane kaptanlarından Recep Kutluay yaptığı açıklamada, “Biz burada misafirlerimize kendi evlerindeymiş gibi hizmet ediyoruz. Her konuğumuz adeta bir sultan konumunda ağırlanıyor. Şanlıurfa’nın eşsiz yemeklerini sanatla bütünleştirdik. Yıllarını bu işe vermiş deneyimli ustalarımızla ve güleryüzlü personelimizle Şanlıurfalıların ve Şanlıurfa’ya gelen herkesin hizmetindeyiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
halil poyraz
halil poyraz - 2 yıl Önce

ALLAH hayırlı ugurlu etsin

b.doni
b.doni @halil poyraz - 2 yıl Önce

ye mekler mükemel çok güzel ortam Allah hayırlı etsin

Reşit
Reşit - 2 yıl Önce

Valla bir defa kazığı yedik daha da gidesim yok. Kusurabakmasınlar

Fatih polat
Fatih polat - 2 yıl Önce

Cok guzel bir yer herkese tavsiye ederim

SIRADAKİ HABER