Taksiciler Yolu Trafige Kapattılar

Şanlıurfa'da Taksiciler Büyükşehir Belediyesi önünde kontak kapatıp eylem yaptılar.

Taksiciler Yolu Trafige Kapattılar

Son günlerde taksicilere kesilen cezaları protesto etmek isteyen bir grup taksi esnafı Büyükşehir Belediyesi önünde bulunan Atatürk Bulvarı üzerinde kontak kapatarak eylem yaptılar.

Üst üste taksilerine ceza kesildiğini belirten taksiciler Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile görüşüp sorunları aktarmak istediler.

Başkan Çiftçi’nin şehir dışında bulunması nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı Emin Özçınar ile görüşmeyi kabul eden taksiciler araçlarını yoldan çekerek eylemi sona erdirdiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 14:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaf
Esnaf - 2 yıl Önce

ALLAH taksicilere yardım etsin geçim çok zor ne kazanıyorlar ki birde para cezası kesiliyor ben komşuları olarak üzüldüm bunlar ailelerine pars goturmesinlermi günah gerçek ten belediye ancak çalsin ihaleler versin çevresine fakir den uğraşsın

adil
adil - 2 yıl Önce

urfada taksi mafyası var özellikede otogarda ankarada bile 10-15 liraya gidilen mesafeye adamlar 25-30 lira istiyor taksimetre yokki açsın. Bide çıkmış eylem yapıyorlar adam gibi standart getirseler herkes taksiye biner onlarda para kazanı ama adam olacak gibi görünmüyorlar. Denetimler süreki yapılsın 50-60 taksi için 1,8 milyonluk şehir mağdur edilmesin.

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Belediye görevini yapıyor.

Urfa
Urfa - 2 yıl Önce

Urfa'da zaten 500 taksi var bu şekilde devam ederse Urfalı taksicilerin sorunları çözülmez ise sadece otogar taksinin 50-60 arabası Deil Urfa'nın 500 ticari taksisi belediyenin önüne yığılır bir gün

SIRADAKİ HABER