Suriyeli Vatandaş Hasta Kabulüne Devam Ediyor!

06.03.17 tarihinde WhatsApp ihbar hattımıza ulaşan vatandaş Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı olan Bağlarbaşı Mahallesi’nde suriyeli vatandaşların diş kliniği açtığı belirtildi.

Suriyeli Vatandaş Hasta Kabulüne Devam Ediyor!

Geçtiğimiz haftalarda bıçaklı yaralamalar ve esnafı zor durumda bırakacak indirimlerle gündeme gelen suriyeli vatandaşlar bu defa da sağlık sektöründe saflarını almaya başladı. Haliliye İlçesine bağlı Bağlarbaşı mahallesinde oturan C.D’nin WhatsApp ihbar hattımıza ulaşarak ilettiği görüntüler ve bilgiler, akıllarda soru işaretlerinin oluşmasını sağlıyor.

KLİMA ŞART!

Sağlık sektörüne el atan suriyeli vatandaşın ismini henüz öğrenemedik ama görüntülerden yola çıkacak olursak izinsiz olduğunu düşündüğümüz kliniğine, klima takmayı ihmal etmemiş.

C.D

Suriyeli vatandaşlar zaten iş kurma açısından herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmıyorlardı. Öyleki Türk vatandaşları işyeri açma konusunda binbir bürokrasi ile uğraşırken, Suriyeliler bu bürokratik işlemlerden muaf tutulmuştu. İzin almak, yasal prosedürleri yerine getirmek den ziyade bir klima takarak hasta kabulüne devam eden Suriyeli vatandaşın izinlerini hangi kurumun ne şekilde verdiğini, vermediyse eğer gereğini yapmasını rica ediyoruz, dedi.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜRK Vatandaş
TÜRK Vatandaş - 2 yıl Önce

Biz urfalıların ar damarları alınmış ve burnu yanmamaktadır. Bu zatı muhteremler bedava yaşamanın en güzel örneğini yansıtmaktadır. Vergi Yok İzin Yok Zina Çok daha neler bekliyor bizi bilmiyoruz. He birde bunlar T.C kimliklerini istemiyor, sebepleride askerlik adamlar askere bile gitmek istemiyorlar. Bizim gençlerimiz de onlar için ölsün. Adamlar bedava cennet bulmuş daha ne isterler acaba.

misafir
misafir - 2 yıl Önce

bu soğuk kış günlerinde savaş mağdurlarına yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına tesekkurler

Sayko
Sayko - 2 yıl Önce

Sonunda bir basın kuruluşu konuyu değerlendirdi çok şükür. Bu çıkarcılara derhal gereken ayar verilmeli. Bunlar yüzünden esnaf kan ağlıyor, sağlık sektörü eksikti onada girdiler. Denetlenme olayına değinecem ama ortada izin yok. AYIPPPP Şanlıurfa'ya hiç yakışmadı. Yetkililer ancak koltuklarında oturuyor zaten. Reklamcı çıkarcılar rantçılar elbet bu hesap görülecek!!!!!

SIRADAKİ HABER