ŞUÇGAD’tan Başkan Ekinci’ye Teşekkür Plaketi

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye Urfa basına ve Şanlıurfa’ya yaptığı hizmetlerden dolayı takdim ettiği plaketle teşekkür etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci 31 Mart yerel seçimler öncesindeki son toplantısını gerçekleştirdi. Özel bir otelde düzenlenen toplantıya Şanlıurfa’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları yanı sıra gazeteciler dernek başkanları da katıldı.

Eyyübiye Belediye Başkanlığı görevi boyunca yaptıkları çalışmalarını aktaran Başkan Mehmet Ekinci’ye toplantı sonunda Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak, dernek ve Urfa basını adına Başkan Ekinci’ye plaket takdiminde bulundu. Görevde olduğu süre boyunca Şanlıurfa basınına verdiği destekler ve Eyyübiye’ye verdiği hizmetler adına verilen plaket takdimi sırasında konuşan Başkan Tahir Gülebak, “Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi ve aynı zamanda ülkemizin çok ilden büyük olan ve en büyük sorunu olan Eyyübiye ilçesi ve tabi belediye başkanı Mehmet Ekinci’yi Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler cemiyeti olarak kendisine teşekkür ederiz. Gerçekten başkanımızın çok zor ilçede belediye başkanlık görevini yapıyor diye düşünüyoruz ve bu zorluklardan dolayı Şanlıurfa Basını olarak iyi günde kötü günde hep birlikte olduk, günü geldi kötü eleştiri yaptık gün geldi çok iyi işlerini övdük. Huzur beşiğinin içinde başkanımızın ve basınımızın en ufak sorunda uyarması ve gerçekten birlik, beraberlik içinde çalıştık ve başkanımıza Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Cemiyeti olarak başkanımıza bu güzel çalışmadan dolayı plaket sunacağız.” Dedi.

‘Bize yaptığınız olumlu katkıdan dolayı teşekkür ediyorum’

Kendisine verilen plaketten dolayı ŞUÇGAD’a teşekkür eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, aldığı plaketi odanı en güzel köşesine koyacağını söyleyerek,  “Eyyübiye Belediye başkanı olarak ben size görevinizde başarılar diliyorum, bu süre zarfında da bize yaptığınız olumlu katkıdan dolayı siz, dernek üyelerine ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyoruz ve bu güzel plaketi de ömür boyu sağlayacağız.” Diye konuştu.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
aşkın
aşkın - 7 ay Önce

bu adam belediyeyi 40 tirliyon borçlandırdı hırsızlık yaptı birde ödüllendiriliyor alkış çepik

SIRADAKİ HABER