ŞUÇGAD’tan Basın Yayın Enformasyona Ziyaret

  (ŞUÇGAD) Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ve yönetim kurulu üyeleri Başbakanlık Basın - Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Şanlıurfa İl Müdürlüğünü yeni atanan Erdoğan Güvel’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

ŞUÇGAD’tan Basın Yayın Enformasyona Ziyaret

Ziyarete (ŞUÇGAD) Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, Başkan Yardımcısı ve Duru Tv genel koordinatörü Mehmet Canbek, Yeniurfa Gazetesi Haber Müdürü Mehmet Er, Urfanatik Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Demir, Edessa TV Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya ve Güneydoğu TV Haber Müdürü Halil Çap katıldılar.Başbakanlık Basın - Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Şanlıurfa İl Müdürlüğü görevini yürüten Şerefettin Akın genel müdürlüğüne alınmasından sonra yerine BYEGM Adana İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Erdoğan Güvel atanmıştı.
 (ŞUÇGAD) Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, Başbakanlık Basın - Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Şanlıurfa İl Müdürlüğün yeni atanan Erdoğan Güvel beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşallah Şanlıurfa’da çok güzel işlere imza atacak müdürüm, yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. (ŞUÇGAD) Çalışan Gazeteciler Derneği olarak her zaman elimizden geldiği kadar kendilerine desteğe hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BYE Şanlıurfa İl Müdürü Erdoğan Güvel ise, (ŞUÇGAD) Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretinden dolayı çok memnun oldum. Bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER