ŞUÇGAD'dan Dolaş'a Destek

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği yayınlanan KHK ile görevinden uzaklaştırılan Siverekli meslektaşları Şükrü Dolaş'a destek ziyaretinde bulundu.

ŞUÇGAD'dan Dolaş'a Destek

Gerçekleştirilen ziyarette ŞUÇGAD Başkanı Gülebak, ohal döneminde böyle yanlışların olduğu fakat bu yanlışların tekrar geri döndüğünü belirtti.
Başkan Gülebak bunun bir yol kazası olduğunu aktararak şunları söyledi;
"Şükrü bey Siverek için devleti için Urfanın kalkınması ve gelişmesi için her zaman çalışmış elinden geleni yapmıştır. Gazetecilik geçmişine baktığımızda bu çok net ortadadır hizmet olarak 20 yıl boyunca emek vermiş meslektaşımızdır belediye bünyesinde yaptığı çalışmalar ortadadır ülke olarak çok zor bir süreçten geçiyoruz FETÖ terör örgütü ve benzer örgütlerle mücadele ederken bazen Şükrü bey gibi suçu günahı olmayan kişilerde zarar görebiliyor Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir hukuk devletidir kısa zaman içinde bütür yanlışlar düzelir meslektaşlarımız ve diğer suçsuz insanların görevi idare edilir. Hem toplum nezdinde kişi nezdinde vicdanlar rahat olur ve kendisine geçmiş olsun diyoruz"Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2017, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER