ŞUÇGAD Asker Gecesi Geleneğini Sürdürüyor

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Edessa TV Muhabiri Yakup Bozkuş için asker gecesi düzenleyerek bu geleneğini devam ettirdi.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği asker uğurlama gecesi geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Şanlıurfa’da gazetecilik anlamında birçok ilke imza atmış olan ve gazetecilerin birleştirici göçü olmaya devam eden Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği önümüzdeki günler askere gidecek olan Edessa TV Muhabiri Yakup Bozkuş için düzenlediği asker gecesine çok sayıda basın mensupları arkadaşları katıldı. Dernek binasında yapılan asker gecesinde bir araya gelen gazeteciler burada askere gidecek olan meslektaşları Yakup Bozkuş’u yalnız bırakmayarak en büyük destekçisi oldular. Davul-zurna eşliğinde yapılan gece de gazeteciler tek tek görüşünü belirtip Bozkuş’a hayırlı teskereler dilerken, sürekli çalışan gazetecilerin yanında olan ve öylesi güzel incelikleri unutmayan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a canı gönülden teşekkürlerini sundular.

ŞUÇGAD olarak kendisine teşekkür ediyoruz’

Düzenlenen Asker Gecesinde konuşan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak, “Arkadaşlar bugün toplanmamızın nedeni, Çalışan Gazeteciler Derneğinde çok değer verdiğimiz üyelerimizden biri askere uğurluyoruz. Yakup arkadaşımız inşallah Allah’ın izniyle kazasız belasız gider aynı şekilde aramıza en kısa zamanda kavuşur. Vatani görevinde Çalışan Gazeteciler Derneği olarak kendisine başarılar diliyoruz. Biz daima yanında olduğumuzu bilmesini isterim, gittiğinde de bizleri unutmasın. En kısa zamanda aramıza girsin ve bugünün adına arkadaşımıza bizi unutmaması adına plakete bulunduk.” Dedi.

‘Bu geceyi düzenlediği için herkese teşekkür ediyorum’

Edessa TV Muhabiri Yakup Bozkuş, “Bu özel gecede Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a önceliğinde bu geceyi düzenlediği için herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten duygulandım şimdi ne diyeceğimi bilemiyorum.” Diye konuştu.

Askere gidecek olan Yakup Bozkuş için meslektaşlarının duygu ve düşünceleri ise şu şekilde  

Urfanatik Yazı İşleri Müdürü Mehmet Demir

Çalışan gazeteciler derneğinden olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Ailemizin bir ferdi olan Yakup kardeşimiz askere gidiyor. Askerlik kutsal bir görev yolu açık olsun Allah sevdiklerine kavuştursun diyoruz, vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

Urfanatik Gazetesi Muhabiri Mehmet Kaması

Bugün Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak Yakup Bozkuş Edessa TV de muhabir arkadaşımızı askere uğurladık onun için böyle bir gece düzenledik. Baya bir güzel oldu aslında bizim acımızdan da güzel oldu uzun zamandır gazeteci arkadaşlarla bir araya gelemiyorduk pek. Bu da güzel bir şeye nasip oldu hep asker uğurladık hem hep beraber güldük eğlendik inşallah Yakup arkadaşımız tez zamanda gelir diyoruz Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ediyoruz.

Güneydoğu TV Muhabiri Mustafa Karataş

Yakup arkadaşımızla beraber sahada çalıştık. Kendisi bugün aramızda bir gece düzenledik kendisi askere gidecek yolu açık olsun. Tez zamanda gelmesini isteriz. Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ediyoruz

Güneydoğu TV Muhabiri Ömer Faruk Subaşı 

Bugün Yakup Bozkuş’u asker gecesini kutladık, hep beraber gerçekten de Yakup arkadaşımız çok dürüst ilkeli arkadaşımız çalıştığı bu zaman zarfında kendisini tebrik ederim. Askere yoluyoruz inşallah herkes gibi oda askere kazasız belasız gidip gelmesini istiyoruz. Burada bu geceyi düzenleyen Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ediyoruz.

Edessa TV Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya

Mesai arkadaşım ve meslektaşım Yakup Bozkuş arkadaşımız askere gidecek. Bu nedenle Çalışan Gazeteciler Derneği Yakup için bir gece düzenledi bizde geceye katıldık oldukça önemli ve olumlu bir geceydi bu geceyi düzenleyen Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ederim. Bu ve buna benzer etkinlikler gazetecileri pekleştirdiği gibi kaliteli bir işinde olanak sağlıyor aslında. Ve burada bir daha Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ediyorum. Yakup Bozkuş bu ve buna benzer etkinliği hak eden bir arkadaşımız. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Yakup arkadaşımız tez zamanda gider gelir.

Urfa Değişim Gazetesi Muhabiri Ali Çetinkaya

Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanımız Sayın Tahir Gülebak benim içinde aynı gece düzenlendi benim askere gittiğim zamanda ve Çalışan Gazeteciler Derneği üyeleri olarak askerlik yapmamış veya yapmak üzere olan arkadaşlarımıza aynı gecelerde düzenlenecek hiç şüphemiz yok. Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ediyoruz.

Duru TV Muhabiri Fatih Tahtabaşı

İçimizden bir arkadaşımız sahada birlikte olduğumuz bir arkadaşımızdı. Askerliği bitip tekrar aramızda görmek istiyoruz.

Mehmet Er Yeni Urfa Gazetesi Haber Merkezi Müdürü

Biz bugün burada kıymetli arkadaşımız olan ve aynı mesleği birlikte uzun yıllar yürüttüğümüz Yakup arkadaşımızı askere uğurlama tören yaptık. Kendisi uzun bir süre aramızda olamayacak ama her daim kalbimizde olacağını bilmesini isteriz. İnşallah tez zamanda gidip gelir vatani görevini en iyi şekilde yerine getirir. Ve birde böylesi güzel bir geceyi organize edip bizim bir araya gelmemiz sağlayan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak’a teşekkür ediyoruz.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER