Son Dakika! Akçakale'de Telefon Dolandırıcılığı Yapan Çete Yakalandı

Akçakale'de kendilerini polis savcı veya emniyet yetkilisi olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan bir çete yakalandı.

Son Dakika! Akçakale'de Telefon Dolandırıcılığı Yapan Çete Yakalandı

Akçakale'de kendilerini polis savcı veya emniyet yetkilisi olarak tanıtıp dolandırıcılık yapan bir çete yakalandı.Akçakale adliyesine getirilen zanlılar çokluğundan dolayı adliye araçları yetmeyince Şanlıurfa  Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile getirildi.

Adliye önünde geniş güvenlik önlemi alındığını ve adliye bahçesine çokça Büyükşehir belediye otobüsü gören vatandaşlar ne olduğu konusunda merak içinde kaldı. Daha sonra olayın bir dolandırıcılık çetesi ile ilgili olduğu ve zanlıların çokluğundan dolayı Büyükşehir Belediye otobüsüleri ile getirildikleri anlaşıldı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 15:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hak yerini bulsun
Hak yerini bulsun - 5 ay Önce

En ağır şekilde cezalandırılmalılar

mehmet inan
mehmet inan - 5 ay Önce

en ağır ceza verelsin

abdullah
abdullah - 5 ay Önce

evet hak yerini bulsun ama para gözlü insanlar faydalanmasın bundan akçakale de adalet yok zaten para olsun yeter

PALAVRA
PALAVRA - 5 ay Önce

nasılsa tez zamanda yine serbest kalıyorlar.anayasada o kadar kanun değişikliği o bu oluyor anlıyamadım neden bu ülkede uyuşturucu ticareti yapanlar ,dolandırıcılara ağır yasa çıkartılmıyor.eee nede olsa kendi başlarına gelmemiş ,gelsin o zaman hükümet yetkilileri bak nasıl kanun değiştiriyorlar.anladımki bu ülkede vatan sevgisi ,benim halkım nutukları atan siyasetçiler hep palavradan nutuklar atıyor sadece başka da bi numara yok..

SIRADAKİ HABER