Siverek Belediye Başkanlığı İçin Anketler Onu İşaret Ediyor

Yapılan bağımsız aday anketlerinde Siverek belediye başkanlığına akademisyen, Gazeteci Mehmet Ali Göngen ön sıralarda yer alıyor

Siverek Belediye Başkanlığı İçin Anketler Onu İşaret Ediyor

AK Parti genel merkezi ve bağımsız araştırma şirketlerinin Siverek belediye Başkan aday adayları arasında yaptığı araştırmada akademisyen gazeteci Avrupa Birliği Uzmanı Mehmet Ali Göngen ön sıralarda yer alıyor.

Siverekli aydın ve esnafların tercih ettiği Göngen; İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra Almanya’nın Hamburg Üniversitesinde Avrupa Birliği üzerine Master yaptım. İngiltere’nin Bournemouth kentinde dil eğitimi aldım.  Yine İstanbul Üniversitesinde Gazetecilik, Akdeniz Üniversitesine Uluslararası İlişkiler alanında Doktora yaptım.  İfade ve Basın özgürlüğü, Söylem analizi, Siyaset Sosyolojisi, Ortadoğu,  Avrupa Birliği ve Kürt sorunu alanlarında çalışmalar yaptım. Bu konular da ulusal ve uluslararası akademik dergilerde makalelerim yayınlandı.

 Göngen 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Partiden Siverek belediye Başkanlığı için aday adayı olmuştu.  Başkanlık için yapılan anketlere katılan aydınlar, esnaflar Siverek Belediye Başkanı olarak Akademisyen Gazeteci Avrupa Birliği Uzmanı Mehmet Ali Göngen Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini belirttiler.

Akademisyen Gazeteci Avrupa Birliği Uzmanı Mehmet Ali Göngen, gazetecilere yaptığı açıklamada”   ankete   katılan tüm katılımcılara teşekkür  ederek  bana güvenenlerin güvenine  layık kalacağım” dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
nazlı
nazlı - 8 ay Önce

Artik kimseye güven kalmadı herkez kendi meffati için halkı düşünen yok kayde alan yok çünkü bizden oy yok kimseye bunu boyle bilin

Showmadrone
Showmadrone - 8 ay Önce

Belediyecilik adına hiç bir çalışması ya da tecrübesi yok. Ne alaka başkanlık ?

Ali Kan
Ali Kan - 8 ay Önce

Kimlik arayışında olanlar içimizdeki koyun postuna bürünmüş çakallardır. ermenilerdir. Liderlik doğuştan gelen, Allah vergisi yetenektir. İnsanları idare edebilmek bir sanattır.

Ramazan
Ramazan - 8 ay Önce

Mehmet ali hoca ithal değil siverek in öz evladıdır aydın zeki akil bir insandır düşenin dostudur iyi tanırım

nuran
nuran - 8 ay Önce

Üslubuyla iş gören insan halk için mucadele veriyor san iyi olan kazansın yol devam durmak yok oy yok kimseye

Faruk
Faruk - 8 ay Önce

Siverek için nimettir nimet..

Ramazan
Ramazan - 8 ay Önce

Mehmet ali hoca ithal değil siverek in öz evladıdır aydın zeki akil bir insandır düşenin dostudur iyi tanırım

Siverek
Siverek - 8 ay Önce

Aday belidir fazla güzel yapmayın


SIRADAKİ HABER