Sıvanlar Aşiretinden Ak Partiye Tam Destek

Semt Pazarcılar Dernek Başkanı Hacı Keser miting kıvamında ev toplantısı yaparak Ak davanın yanında olduğunu gösterdi.

Sıvanlar Aşiretinden Ak Partiye Tam Destek

    Ev toplantısı değil de sanki miting gösterisi yaparak yaparak Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Zeynel Abidin Beyazgül'ün ve Eyyubiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’un yanında olduğunu akrabalarıyla ve sevenleriyle gösterdi.

Mitinge Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül, Vekillerimiz MKYK üyesi İ.Halil Yıldız, İbrahim Halil Özcan ve Eyyubiye Belediye Baskan Adayı Mehmet Kuş ‘da katılarak katılanlara hitap ettiler.

Böyle görkemli bir toplantı tertipleyen Hacı Keser’e teşekkürlerini ileten sayın başkanlarımız ve vekillerimiz gördükleri coşku ve ilgiden son derece memnun kaldılar.

Toplantıda konuşan Hacı Keser, “Bugün burada şeref konuklarımıza hoş geldiniz diyerek bizler Ak Davanın emrindeyiz. Ben ve akrabalarım bu partinin birer neferleri olarak bugün şer odaklı ittifakların karşısında başkanlarımızın her zaman yanındayız. Çalmadık kapı, dolaşmadık ev bırakmayacağız.

Allahın izniyle 31 Mart’ta partimiz ve başkanlarımız rekor oyla başkanlıklarını ilan edecekler bizler Sıvanlar aşireti ve pazarcı esnaf kardeşlerimle birlikte  olarak elimizden geleni değil daha fazlasını bu dava uğruna harcayacağız  diyerek tekrar bugün bizleri şereflendirdikleri için sayın başkanlarımıza ve vekillerimize şükranlarımı sunuyorum. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan değerli akrabalarıma semt pazarcılar esnafıma ve dostlarıma şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER