Şeykanlılardan Ak Partiye Destek Mitingi

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Şeyhkanlı Aşiretine mensup Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdullah Samak’ın Eyüpnebi Mahallesinde hazırladığı seçim bürosunun açılışını yaptı.

Şeykanlılardan Ak Partiye Destek Mitingi

ŞEYHKAN aşiret reisi Mehmet Ağabugün’ün oğlu Av. Zeynel Ağabugün  öncülüğünde Eyyübiye Belediye Meclis üyesi Abdullah SAMAK için düzenlenen yemekte AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Cevheri, Zemzem Gülender Açanal, Karaköprü Belediye Başkanı, Başkan Adayı Metin Baydilli, AK Parti merkez ilçe başkanları ile binlerce davetli katıldı 
Seçime artık sayılı günler kala seçim bürosunu Eyyübiye ilçesine kazandıran Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdullah Samak ve aşiretinin önde gelen ismi Zeynel Agabugün'e teşekkür eden Av. Beyazgül, “Şeyhkanlı aşiretini böylesi bir beraberlikten ve dik duruştan dolayı tebrik ediyorum” dedi.
AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevginin ölçülemez boyutta olduğunu belirterek bu sevginin inşallah 31 Mart’ta sandıklara yansıyacağını söyledi. 
AK Parti MKYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ve Mehmet Ali Cevheri’nin konuşma yaptıkları seçim bürosu açılışı sonrasında açıklama yapan Şeyhkanlı Aşiretine mensup Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdullah Samak, “ Programımıza teşrif eden milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkan adayımıza il başkanımız ve ilçe başkanlarımıza, aşiretimizin mensuplarına eş ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum. 31 Mart gecesi İnşallah Eyyübiye’den rekor bir oyla çıkacağız” dedi.
ŞEYHKAN aşiretinden Eyübiye Belediyesi Meclis Üyesi adayı Abdullah SAMAK ın seçim ofisinin açılışına 3000 kişi katıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER