Seyir Halindeki Motosiklette Tehlikeli Yolculuk 

Şanlıurfa'da 2 kişilik motosiklete 4'si çocuk 6 kişinin bindiği tehlikeli yolculuk görenleri hayrete düşürdü. Yan tutulan çocuğun düşme tehlikesi taşıması yoldan geçen sürücüleri korkuttu.

Seyir Halindeki Motosiklette Tehlikeli Yolculuk 

Haliliye ilçesi Sırrın karşıyaka mahallesi ana caddesinde üzerinde seyir halinde görüntülenen bir motosikletin üzerinde 1'i sürücü 1 bayan ve 4 küçük çocuk yoğun trafikte seyahat etmesi görenleri hayrete düşürdü. Küçük çocuğun ise sürücünün arkasında motorsiklete yan oturan bayanın kucağında görülüyor. Herhangi bir önlem almadan trafikte ilerleyen çiftin kendilerinin ve çocuklarının hayatını tehlikeye attığı yolculuk görenleri hayrete düşürdü. Tehlikeye aldırış etmeden uzun süre ilerleyen motorsiklet sürücüsü, yoluna devam etti.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 8 ay Önce

Adamın durumu olsa 6 kisi bindirmez ne yapsın yani araba alacak durumu olsa insanın kim 6 kisi yi bindirir oda isterdi zenginler gibi lüks otomobil le gitmesini bilmezmi bilir kimse istemez böyle bir görüntü olsun yuce rabim inşAllah bu motosiklet le gezen her kese araba almayı nasip eder....

SIRADAKİ HABER