Şeyhanlıoğlu’ndan Görkemli Seçim Bürosu Açılışı

Ak parti Eyyübiye İlçe 4. Sıra Encümen adayı Serdar Şeyhanlıoğlu’nun miting açılışına yoğun had safhadaydı.

Şeyhanlı aşiretinin önde gelen ismi ve Ak parti Eyübiye İlçe 4. Sıra Encümen adayı Serdar Şeyhanlıoğlu, Gittiği her yerde taraflı tarafsız her kesimden çok olumlu tepkiler almasıyla dikkat çeken bir figür. Yoğun katılımla gerçekleşen seçim bürosu açılışına, Ak parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili ve MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldız, M Ali Cevheri, Zemzem Gülender Açanal, Halil Özcan,Ak parti İl başkanı Bahattin Yıldız, Eyyübiye Belediye başkan adayı Mehmet Kuş, Eyyübiye Ak parti İlçe başkanı Mehmet Moğal ve STK başkanları, Aşiret reisleri,  Kanaat önderleri ve birçok vatandaşlar katıldı.

“Ezana Karşı Islıklar Çalıyor”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül açılışta şu ifadelere yer verdi;

Birçok arkadaşımız namaza gittiler ama şuraya bakıyorum miting alanı gibi her halde burada olsalardı yine meydanlar dolup taşıyacaktı ve taşımış oldu diyen Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan adayı Zeynel  Abidin Beyazgül, “Şanlıurfa bundan bir kaç gün önce miting yaptı. AK Partimiz, genel başkanımız cumhurbaşkanımızın yaptığı bu iştirak ile yaptığı bu mitingde yine alanlar dolup taştı.  Şanlıurfa’mıza buradan teşekkür ediyorum. Bu mitingde gösteriyor ki, Şanlıurfa kararını vermiş. Biraz önce Karaköprü’de cumhur ittifakı adayımızın seçim bürosu açılışını yaptık.

Orası da aynı şekilde dolup taşımıştı. Bugüne kadar çalışan Ak parti kadroları kendini kanıtlamıştır. Biz buradan hizmetten, belediyecilikten bahsederken öte taraftan neyden bahsediliyor. Ezana karşı ıslıklar çalıyor. İçinizdekini dışa vuruyorsunuz siz, sakladığınızı dışa vuruyorsunuz. Geçmişte insanlarımız hizmet verilirken, siz bu gibi şeylerle uğraştınız. Çöp dağları oluşturdunuz, yolları yapamadınız, okulları yapamadınız, hastalarımızı hastanelerde rehin bıraktınız. İlk defa AK Parti döneminde insanlarımız hizmet gördü. Yaşlılarımız evde bakım hizmeti aldı, engellerimiz annesi ilaç alabildi, çocuklarına bakabildi, daha önce kapı kapı dolaşıp çocuklarımızın kitaplarını tamlayalım diye otuz günümüzü kırık günümüzü harcardık. Bu yayın evi bu kitap evi diye dolaştık, kitaplarımız masaların üzerine konuldu. Dedi.

MHP il başkanı Mahmut Güneş ise miting gibi açılışta şu açıklamalarda bulundu.

‘’Bizler, milletvekillerimiz ve başkanlarımızla birlikte Karakaköprü ‘de seçim bürosu açılışını yaptık. Şuanda da Eyyübiye ilçemizde seçim bürosu açılışına geldik Kalabalığa bakıyorum bu iş bitmiş diyorum. Bizim hedefimiz burada belediye başkanlığında yüzde eli çıkarmak değil, Biz şunun sözünü verdik. Hem liderimiz Devlet Bahçeli’ye hem de Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa’da çok iyi bir oy alarak Zeynel Abidin Beyazgül başkanımızı çıkarmak. Ben tekrar açılışını yaptığımız Serdar Şeyhanlıoğlu seçim bürosuna hayırlı olsun diyorum teşekkür ediyorum.’’ ifadeleri kullandı.

Ak parti Eyyübiye İlçe 4. Sıra Encümen adayı Serdar Şeyhanlıoğlu büyük seçim büro açılışında 31 Mart akşamı 1 Nisan sabahının zaferini kutlayacağız ifadelerini kullanarak açıklamalarda bulundu.

‘’Dedelerimiz Zeynel Abidin Beyazgül ismini taşırlar, Zeynel ismi güzeli ifade eder Zeynel ismini taşıyan başkanım da hoş gelmiş seçim bürosu açılışımıza. Zeynel Abidin başkanımız memleketimizin güzel insanı sizlere emanet ediyoruz Urfa'yı da başkanımıza emanet ediyorum hepiniz hoş geldiniz. İnşallah 31 Mart akşamı 1 Nisan sabahının zaferini kutlayacağız.’’ cümlelerine yer verdi.

Haber:İbrahim Çakmak/Ahmet Durmuş

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 21:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
sanki bilmiyoruz
sanki bilmiyoruz - 8 ay Önce

sizde çok doğrusunuz ya,adam ayırma ,torpil,faizcilik,işleri daha çabuk görülsün diye pariye doluşmuş,hertürlü şahsi çıkarın tavan yaptığı kalabalıksınız...gördük bunu llçe belediyeciliğinizde ,tekrar seçilmediği için nasılda başka partilerden aday oldular..hepiniz aynı hepiniz öylesiniz,sözde dava adamısınız...

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

degişim şart başkan belli oylar cevheriye adam kayırmaya yandaşlıga vurdum duymazlıga fakire zulme kendi halkını görmeyip suryelilere destek verenleri istemiyoz oylar cevheriye kimse kusura bakmasın önce kendi halkına bak sonra misafirlerimiz olan suryelilere bak bakma diyen yok ama kendi öz evladına bakma elin evladına bak olmaz işde buna dur der urfalı degişim şart aş iş yok gençler heba oldu esnaf bitdi bide oymu bekliyorsunuz??

SIRADAKİ HABER