Seydi Eyyüpoğlu Güven Tazeledi

Hizmet-İş Sendikası Şanlıurfa Şubesi olağan genel kuruluna gitti. Gidilen olağan genel kurulda mevcut başkan Seydi Eyyüpoğlu güven tazeledi.

Hizmet-İş Sendikası Şanlıurfa Şubesi olağan genel kuruluna gitti. İki dönemdir Hizmet-İş sendikası Şanlıurfa Şube Başkanlığını yürüten Seydi Eyüpoğlu, yine tek liste halinde gittiği seçimi kazanarak tekrardan başkan seçildi. GAPTEAM konferans salonunda gerçekleşen genel kurula Hizmet-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş Genel Başkan Yardımcıları, Hizmet-İş bölge İl Başkanları ve Urfa il yönetimi yanı sıra, üyeler katıldı.

Yaklaşık 3 saat süren oy kullanma işlemi ardından sandıklardan tek liste halinde seçime giden Seydi Eyüpoğlu başkan seçildi.

Mevcut listemizde değişiklikler yaptık

Yapılan seçim sonrası açıklamalarda bulunan Seydi Eyüpoğlu,  “Bu benim tek liste halinde gittiğim ikinci seçimim oldu. Allah bütün ekip arkadaşlarımdan razı olsun. 4 yıllık çalışmalarımızda durmadan yılmadan, bıkmadan sürekli sahadaydık, arkadaşlarımızla istişare halindeydik. Çok güzel çalışmalarımız vardı, projelerimiz vardı onları gerçekleştirdik. Yapılan çalışmalarla az da olsa emekçi arkadaşlarımızın gönlüne taht kurduk. Bundan dolayı bugün yine tek liste halinde seçime gittik. Bizi yalnız bırakmayıp gelip katılan büyün arkadaşlarıma, bütün emekçi arkadaşlarımıza tüm üyelerimize Allah razı olsun. Dışardan bizleri kırmayıp gelen onursal genel başkanıma, genel başkan vekillerime ve sendikamızın diğer şube başkanlarına sonsuz teşekkür ediyorum. Güzel ve sorunsuz bir seçim oldu, dersimize daha çok çalışacağız yolumuz doğru bir yoldur, inşallah yolumuzdan şaşmadan doğru yolda gideceğiz. Yeni listemizde değişikliğe de gittik, 4 yıl boyunca bizimle olup emekleri olan arkadaşlarımız vardı, o arkadaşlarımızın göstermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bütün projelerde onlarında emekleri vardı ama bize daha canlı daha dinamik arkadaşlar gerekliydi bundan dolayı değişiklik yaptık. Yeni görevine başlayacak olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” Dedi.

Hizmet İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanlığı 9. Olağan Genel Kurulu Zorunlu Organlara Aday Olanların Oy Pusulasıdır

Şube Başkan Adayı

1. Seydi Eyyüoğlu

Yönetim Kurulu Asil Üye Adayları

1. Hazım Yavuz

2. Fevzullah Altun

3. Şükran Melek Elçin

4. Levent Türk

Denetim Kurulu Asil Üye Adayları

1. Ahmet Kırkdağ

2. Hasan Babacan

3. Osman Ataş

Disiplin Kurulu Asil Üye Adayları

1. Eyüp Sabri Küçük

2. Remziye Kurt

3. Abdulkadir Dinke

Üst Kurul Delege Adayları

1.Seydi Eyyüpoğlu

2. Adnan Gök

3. Mahmut Kaya

4. Sinan Kaya

5. Aziz Yumuşakdiken

6. Bülent Paşa Demir

7. Mehmet Ali Kuş

8. Bubo Enginakın

9. Mehmet Çiçek

10. İbrahim Halil Yıldız

11. Mahmut Akgün

12. Cevher Ayneli

13. Mehmet Emin Yıldız

Yönetim Kurulu Yedek Üye Adayları

1. Ömer Demir

2. Abuzer Avcı

3. İzzdein Kaplan

4. Mehmetzane Konacak

5. Halil Ağaçlı

Denetim Kurulu Yedek Üye Adayları

1. Mustafa Tabışmak

2. Halil Yıldız

3. Faruk Demir

Disiplin Kurulu Yedek Üye Adayları

1. Hamza Kurt

2. Yılmaz Karadağ

3. Mehmet Fatih Kaya

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibret
Ibret - 8 ay Önce

Urfada cehalet takimi AKP. Hepsi cebini düşünenler. Bunlara oy değil, hiçbir şey verilmez.

SIRADAKİ HABER