Şehrin Merkezinde Bir Tane Olmasına Tepki!

Aksa doğalgaz binasına faturasını ödemek veya doğalgaz abonesi olmak için giden vatandaşlar uzun süre beklemek zorunda kalıyor.

Şehrin Merkezinde Bir Tane Olmasına Tepki!

2 milyonu aşkın nüfusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en kalabalık illeri arasında olan Şanlıurfa’da Aksa doğalgaz şubesinin bir tane olması ve yerinin uzak olması vatandaşları çileden çıkarıyor.

Eski şubesi Haliliye ilçesine bağlı Yenişehir Mahallesinde olan Aksa Doğalgaz Karaköprü’ye taşınmıştı. Yeni yerine taşınan Aksa Doğalgazın yerinin uzak olması, personellerin yetersiz olması, uzun kuyrukların oluşmasına neden olurken, gelen vatandaşları çileden çıkarıyor. Doğalgaz faturasını ödemek isteyenler, abone olmak isteyenler, abone değişikliği yapmak isteyen vatandaşlar gittikleri şubede sıraya girerek birkaç saat beklemek zorunda kalıyorlar. Eksik personelle hizmet vermeye çalışan şube vatandaşın hizmetine yetişemiyor.

Duruma tepki gösteren vatandaşlar; ‘’ her gün gelip işimizi halletmeye çalışıyoruz fakat yetiştiremiyoruz. Hergün böyle uzun kuyruklar var, merkezi yerde olmadığı için buraya kadar geliyoruz. Buna bir çözüm bulunmasını yetkililerden talep ediyoruz.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 1 ay Önce

Aksa milleti sömüresin diyemi dogalgaz baglatti millet .. 3 ay yandirmayalim diyecem altwenatif yok mecbur yanacak. Faturayi tahsil etmeyi biliosun taa nerde ofis açmışsın insaf yok ne tedaş ta ne bunda..su zaten ayri en pahali au urfada..zam yok desede gnl mud. Yolları dun gördük göle dondu memleket. Mud.ortada yok tatil ya 29 ekim. 153 bile inkar etti su baakini cok hatlar yogun diye

Hahahahha
Hahahahha - 1 ay Önce

Hala internet kullanmak bilmeyen insanlar oldukça sizde aksa az olmasını haber yaparsınız

SIRADAKİ HABER