Şehit Çocuğun Nişan Yüzüğünü Başkan Yavuz Taktı

1993 Yıllında Suruç’ta PKK Teröristler Tarafından Cami İmam Şükrü Yavuz İle Birlikte Şehit Edilen İmam Muhittin Demir’in Oğlu Mustafa Demir Nişan Törenine Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Suruç Mülki Amirlerin Katılımıyla Yapıldı.

Şehit Çocuğun Nişan Yüzüğünü Başkan Yavuz Taktı

1993 Yıllında Suruç’ta PKK Teröristler tarafından cami imam Şükrü Yavuz ile birlikte Şehit edilen imam Muhittin Demir’in oğlu Mustafa Demir nişan törenine Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Suruç mülki amirlerin katılımıyla yapıldı. 

Suruç’ta yapılan törene Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Suruç mülki amirleri ilgi gösterdi.

Suruç’ta bir döğün salonunda yapılan törende bir konuşma yapan Başkan Mehmet Yavuz "Gençlerimizin bu mutlu gönünde aralarında olmaktan gurur duymaktayım. Bu kardeşimizin babası 1993’te teröristler tarafından şehit düşürülmüştür biz de devlet ve millet olarak bu aileye sahip çıktık. Acılarında yanlarında olduğumuz gibi bu mutlu anlarında da yanlarındayız. İnşallah hayırlı bir evlilik olur." dedi. Nişanlanan gençlerin üç S kuralına riayet etmelerini isteyen Başkan Yavuz, üç S kuralını şu şekilde açıkladı: Sevgi, saygı ve sabır.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER