Şehidin Ailesinden Vali Erin' Ziyaret

Terör örgütü PKK/YPG’nin Akçakale'de düzenlediği saldırıda yaralanarak tedavi altına alınan, 17 Ekim 2019 tarihinde vefat eden Akçakale Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Halil Yoğurt’un ailesi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i ziyaret etti.

Şehidin Ailesinden Vali Erin' Ziyaret

Terör örgütü PKK/YPG’nin 10 Ekim 2019’da Akçakale’ye düzenlediği havan topu ve roketli saldırıda yaralanarak tedavi altına alınan, 17 Ekim 2019 tarihinde tüm tedavilere rağmen hayatını kaybeden Akçakale Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Halil Yoğurt’un ailesi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i ziyaret etti.

Acı olayın yaşandığı ilk günden itibaren devletin tüm imkanlarıyla yanlarında durduğunu, acılarını paylaştığını belirten Şehit Halil Yoğurt’un yakınları, “Biz bu vatan için tüm Türk milleti gibi canımızı vermeye hazırız. Acımız büyük, ancak devletimiz ve milletimiz için bu acıya katlanmak zorundayız” diye konuştular. Yoğurt ailesi, gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı Vali Erin’e teşekkür ettiler.

Akçakale Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli, evli ve 9 çocuk babası Halil Yoğurt (59), terör örgütünün 10 Ekim'de düzenlediği saldırıda yaralanmış, tedavi gördüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 17 Ekim 2019 tarihinde hayatını kaybetmişti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 12:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyyubiye belediyesi calisanlari
Eyyubiye belediyesi calisanlari - 5 gün Önce

SAYIN VALIM EYYUBIYE BELEDIYESI CALISANLARI MAGDUR HAKLARINI KESTILER SAYISTAY RAPORU VAR HAKKIMIZI VERMIYOLAR ALLAH RIZASI ICIN MAASLARIMIZI DUZELTTIN YETER ARTIK

SIRADAKİ HABER