Seçimin Nabzını Urfanatik.Com’dan Dakika Dakika Takip Edin

31 Mart Yerel  seçimlerinden aniden haberdar olmak istiyorsanız Urfanatik.Com haber sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Seçimin Nabzını Urfanatik.Com’dan Dakika Dakika Takip Edin

Şanlıurfa’nın ve bölgenin en çok takip edilen ve en çok okunan haber sitesi olan Urfanatik.com seçim gününde siz değerli okuyucularına ve takipçilerine en sağlam ve en güncel seçim haberleri ve sonuçları sunmak için gündemi an be an takip edecek. Siz de seçim günü gelişen olayları ve seçim sonuçlarından aniden haberdar olmak ve sağlıklı haberler görmek istiyorsanız Urfanatik.com haber sitemizi takip edin. Siz değerli okuyucularımız ve takipçilerimize seçimin bütün gelişmelerini ve yaşananları aktarmak için bütün ekibimizle sahada olacağız. Sandıkta kullanılan oylardaki gelişmeler ve oy sayımında Urfa’dan ve Türkiye’nin dört bir yanından siz değerli takipçilerimize an be an güncel bilgileri ve canlı sonuçlarla aktaracağız.

Şanlıurfa'da Adalet ve Kalkınma Partisi'nin adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Saadet Partisi adayı Sabahattin Cevheri mücadele edecek. CHP ve İYİ Parti, Şanlıurfa'da aday göstermedi ayrıca bağımsız adaylar Ömer Faruk Yapıcıer ve Osman Yıldırım da seçimde boy gösterecek.

Yarın  kullanılacak oylar konusunda vatandaşlarların kafalarında soru işaretleri mevcut. Büyükşehir olan illerde kullanılacak oylar; büyükşehir belediye başkanı, belediye başkanı, belediye meclis üyeliği ve muhtarlık ihtiyar heyeti.

Büyükşehir olmayan illerde ise vatandaşlar; il genel meclis üyeliği, belediye başkanı, belediye meclisi üyeliği, muhtarlık ve ihtiyar heyeti için oy verecek.

Köylerde oy kullananlar ise, il genel meclis üyeliği ve muhtarlık ve ihtiyar meclisi için oy kullanacak.

Yarın  yapılacak olan   yerel seçimlerden haberdar olmak ve en güncel haberlerden haberdar olmak için Urfanatik.com bölgenin ve şehrin en çok okunan haber sitesini takipte kalın.

Seçim sonuçları açıklanır açıklanmaz detayları Urfanatik.Com’dan Öğreneceksiniz

//www.urfanatik.com/

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER