Seçimin Nabzı Urfanatik’te Atıyor

Her geçen gün büyümeye devam eden urfanatik.com, son dakika gelişmelerini tarafsız bir şekilde okuyucularına ulaştırmaya devam ediyor.

Seçimin Nabzı Urfanatik’te Atıyor

24 Haziran seçimleri ile yakından ilgilenen haber sitesi urfanatik.com, son dakika gelişmelerini an ve an takip ederek kullanıcılarına sunuyor. 24 Haziranda yapılacak olan genel seçim öncesi teknik çalışmalarını başlatan haber sitesi, kullanıcılarına seçimi an ve an takip etmelerini kolaylaştırmak için yeni bir projenin çalışmalarını başlattı. Kullanıcılar oturduğu yerde hem internet sitesi üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden seçimi canlı olarak takip edebilecekler. Ulusal olarak yayın yapan medya siteleri tarzında kullanıcılarına bu atmosferi yaşatacak olan haber sitesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mobil uygulama kullanan kullanıcılarına anlık bildirim gönderip gelişmelerden haber ederek takipçileri tarafından tam puan alan haber sitesi çok yakında yeni projeler ile takipçilerinin beğenisini toplayacak. Uygulama içerisinde aynı zamanda belgesel izleyebilir ve radyo dinleyebilirsiniz. Radyoda müzik dinlerken haberleri okuyabilir vakit geçirebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerini ve 24 Haziran genel seçim hakkında tüm haberleri kaçırmak istemiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.


ANDROİD UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


İOS UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER