Şanlıurfaspor’a Haciz Şoku

TFF 2. Lig’de mücadele eden Şanlıurfaspor Bolu’da girdiği kamp sonrası borçlarını ödemediği iddiasıyla icralık oldu.

Şanlıurfa’da kötü giden maçlara bide maddi sıkıntıda eklendi. Daha öncede sürekli maddi sıkıntılarla gündeme gelen Şanlıurfaspor kapısına dayanan icra memurları ile haciz şoku yaşadı. İddialara göre sezon başında Bolu’da girdiği kamp sonrası konakladıkları tesisin borcunu ödemedi. Borcun ödenmemesinin ardından tesis yöneticileri ile organizatör firma yetkilileri durumu yargıya taşıdı.

300 bin TL

Yaklaşık 300 bin TL olduğu belirtilen borcun ödenmesi için Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında polis nezaretinde icra memurları tesisin kapısına dayandı. Polisin güvenlik önlemi aldığı tesiste icra memurlarının değerli eşyaları haczedeceği bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 16:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı isotçu
Urfalı isotçu - 8 ay Önce

Yakalayın,yönetimden nemalanan ve yönetimi istifaya açtırmayan taraftar derneklerini yakalayın.Çıkıp gitsinler haciz engellediler.Ama o dernek başkanları şimdide siyasilerin peşine takılmış onlardan nemalaniyor.

Barış
Barış - 8 ay Önce

Boynunuz altınızda kalsın hep torpille alt yapıdan oyuncu alsanız olacağı bu bir dünya oyuncu sizin yüzünüzden futbolu bıraktı yazıklar olsun

URFALI
URFALI - 8 ay Önce

BU TARAFTAR DERNEKLERİNİN BAŞKANLARI BU İŞİ BIRAKIP SİYASİLERİN YALAKALIĞINI YAPSINLAR BU İŞ İÇİN URFASPORU KULLANMASINLAR

SIRADAKİ HABER