Şanlıurfaspor Şokta! İcra Memurları Tesiste!

Şanlıurfaspor’a ödenmeyen borçlarından dolayı haciz geldi. Tesislere giden memurlar eşyalara el koydu.

Şanlıurfaspor Şokta! İcra Memurları Tesiste!

Şanlıurfaspor’a ödenmeyen borçlardan dolayı haciz geldi. Akşam saatlerine doğru kulüp tesislerine icra memurları geldi. Sezon başında Bolu kampında konaklama yaptıkları otele ödeme yapamadıklarından dolayı bundan birkaç ay önce 300 bin değerinde icra işlemleri başlatılması sonucunda kulübün tesislerine icra memurları gelmişti. Yetkili kişilerin araya girmesi ile ödeme için ek süre alan Şanlıurfaspor kulübü bu süre içerisinde ödeme yapmadığından dolayı akşam saatlerinde icra memurları yine kapıya dayandı. Bu sefer tesislerde bulunan değerli eşyalara el koyulurken eşyalar binadan boşaltılmaya başlandı.  

Takım play-off’a kalmıştı

Sezon başından beridir maddi sıkıntılarla boğuşan TFF 2.lig ekibi Şanlıurfaspor tüm bunlara rağmen geçen hafta karşılaştığı Menemen Belediyespor ile berabere kalarak Play-Off’a kalmayı sezonun bitimine bir hafta kala garantilemişti.

Birkaç gün önce futbolcular şehri terk etmişlerdi

Şanlıurfaspor bir hafta içinde ikinci şokuyla karşılaştı. Menemen Belediyespor maçından birkaç gün sonra aylardır maaş alamadıklarını söyleyen bazı futbolcular bavullarına alarak memleketlerine dönmüştü. Durumu sosyal medya hesaplarında da paylaşan futbolcular birlikte çekindikleri fotoğrafın altına da Bizden Bu Kadar notu bırakarak yetkili kişilere gönderme de bulunmuştu.

Bugünde haciz şoku ile karşılaştı. Her sezon maddi krizlerle boğuşan kulübün kapısına bu sefer haciz memurları dayandı. Borçlardan dolayı kendilerine tanınan süre içerisinde de borçlar ödenmediği için kulüp tesislerine gelen haciz memurları tesisteki değerli eşyalara el koydu.

‘2 gün sonra lig maçına çıkacak’

Cumartesi günü saat 15:30’da Tuzlaspor ile 11 Nisan Stadyumunda karşılaşacak takım futbolcu ve borç şoku ile karşılaştı. Birçok futbolcunun şehri terk etmesinden dolayı Cumartesi kimlerin maça çıkıp oynayacağı muamma.

 

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfaspor
Urfaspor - 3 ay Önce

Malumun ilanı sayın yetim kulüp yönetmekte üstüne olmadığını ispatladı

Urfali
Urfali - 3 ay Önce

Ya la manyakmisiniz yetim geldi hherkezi yetim birakti bunlarin isi gucu kata kulii

Ekrem yıldırım
Ekrem yıldırım - 3 ay Önce

Benim dediğim bir söz vardıGüneydoğu nun kalbiŞanlıurfa,dır Maalesef Şanlıurfaspor ün kalbi öldüŞanlıurfaspor bitti yazıklar olsun size,,

Habip Gülebak
Habip Gülebak - 3 ay Önce

İnşallah urfasıpora bir şey olmaz seçimde önce belediye başkanlarımız hepsi söz verdi sözllerinden dururllar yoksa bu halk bir daha yüzde 67 vermez çünkü söz vermek ağırdır

Fanatik
Fanatik - 3 ay Önce

Bu takımı 1.lige çıkaran saracoglunu dönemin bakani faruk çelik milletvekilleri ve celalettin güvenç bitirdi sayelerinde maalesef bu noktaya geldi.Her dönem olduğu gibi verilen sözlerin hiç biri tutulmadı urfaspor bu yüzden bu saatten sonra bir yere gelemez yiyip bitirdiler yazıklar olsun.Sahipsiz memlekete mustehaktir...

SIRADAKİ HABER