Şanlıurfaspor Sevdalıları TFF’yi Cumhurbaşkanına Şikâyet Ediyor

Geçtiğimiz Hacettepe Spor maçında saha olaylarını bahane eden TFF Şanlıurfaspor’a bir maç seyircisiz oynama cezası verdi. Bunu bir komplo olarak gören Urfalılar TFF’yi cumhurbaşkanına şikâyet etti.

Şanlıurfaspor Sevdalıları TFF’yi Cumhurbaşkanına Şikâyet Ediyor

Şanlıurfaspor sevdalıları geçtiğimiz hafta Şanlıurfaspor-Hacettepe Spor maçında çıkan olayları bahane ederek Şanlıurfa’ya bir maç seyircisiz oynamama cezası verdi. Öyle ki bu hafta deplasmana gidecek olan Şanlıurfaspor ondan sonraki hafta lider Gümüşhane Spor’u kendi evinde konuk edecek. Ve iki takım için neredeyse Şampiyonluk maçı gibi görünen bu karşılaşmayı eğer TFF Şanlıurfaspor’un cezasını onaylasa  maç seyircisiz oynanacak.

TFF’nin bu skandal kararına Şanlıurfa’dan tepki çığ gibi büyümeye devam ediyor. Şanlıurfaspor’un şampiyonluk yoluna çelme takmak olarak gördükleri bu cezayı kabul etmeyen Urfalılar TFF ve Başkanını Cumhurbaşkanına bile şikayet etmeye başladı. Bazı taraftarlar ve Şalıurfaspor sevdalıları sosyal medya veya yazdıkları mektupla TFF’yi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet ederek Şanlıurfaspor’a haksızlık yapıldığını belirtti.

CİMER’e yazdıkları yazılarla seslerini Cumhurbaşkanına duyurmaya çalışıyorlar.

İşte Cumhurbaşkanına yazılan bazı yazılardan bir kaçı

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER