Şanlıurfaspor Olağanüstü Kongreye Gidiyor

Şanlıurfaspor'da devam eden maddir kriz sonrası yönetim kurulu toplantı düzenledi. Toplantıda, olağanüstü kongre kararı alındı.

Şanlıurfaspor Olağanüstü Kongreye Gidiyor

Şanlıurfaspor yönetim kurulunun almış olduğu kararla 9 Haziran 2019 Pazar günü olağanüstü kongre kararı almıştır. Bu tarihte çoğunluk sağlanmadığı takdirde 16 Haziran 2019 Pazar günü çoğunluk aranmaksızın kongre yapcağını bildirdi. 

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 19:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal AKBULUT
Celal AKBULUT - 6 ay Önce

Urfada 14 Milletvekili, 1 Büyükşehir Bld.Bşk. 14 İlçe Bld.Bşk. 1 Üniversite, 1 Vali, 14 Kaymakam, 10 larca parti urfa il Başkanları 10 larca atıp tutan STK Başkanları 10 larca Sendika Başkanları 10 larca atıp tutan Dernek Başkanları Taraftar derneği 2 Milyon Urfalı 10 larca Ünlü Urfa üzeriden prim yapan Urfalı sanatçılar.
Daha ismini sayamadığım Fabrikatörler zenginler isotcular çiğköfteciler yerli medya grubu daha birçok ağzına karpuz sığmayanlar neredeler URFA SPOR İÇİN??????

Hak sahibi
Hak sahibi - 6 ay Önce

İş kur da torpili olan girir o tarpili orda yapani tutacaksin pencereden aşağı atacaksın ki ama işte adaletın olmadığı ölke

Kartal
Kartal - 6 ay Önce

Bu şerefsiz yönetim Bolu’daki kamp masraflarını ödememiş hani Nihat Özdemir para vermişti kamp masrafını üstlenmişti o parayıda cebine atmıştır emin yetim ve ekibi zavallı Urfa

ali sunkar her sene yazıyorum
ali sunkar her sene yazıyorum - 6 ay Önce

fayda yok adamı olan giriyor o5424070524

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 6 ay Önce

Kongre kararı almak yetmez.Yönetim istifa etmeli.Valilik biran önce kayyum atasın kulübe.Bir de kongre için 9 haziranı belirlemişler.Neden 40 gün sonrası. Yasal olarak karar alındıktan 15 gün sonra kongre yapılabilir.Bu yönetim gider ayak yine Urfaspora zarar veriyor. Zaman kaybı yaşatıyor.

celal alas
celal alas - 6 ay Önce

İşsizim 05437666363

SIRADAKİ HABER