Şanlıurfaspor'a Bir Darbe de Belediyelerden!

50 yıldır futbol alanında mücadele veren TFF 2. lig beyaz grupta mücadele eden Şanlıurfaspor Kulübü son zamanların en kötü sezonunu yaşarken iddialara göre Büyükşehir belediyesi ve merkez belediyelerin Karaköprüspor'u destekleyerek Şanlıurfaspor'un kapatılacağı konuşuluyor.

Şanlıurfaspor'a Bir Darbe de Belediyelerden!

Son yılların en kötü sezonunu yaşayan Şanlıurfaspor maddi manevi çöküşe uğradı. Kulüp başkanlarının değişmesi teknik direktörlerin istifa etmesi Şanlıurfaspor'u daha da aşağı çekerken bir darbeninde belediyelerden geldiği iddia edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu 2.lig beyaz grupta mücadele eden Şanlıurfaspor'un kapatılacağı iddiaları kulislerde dolaşırken iddialara göre Büyükşehir Belediyesi ve 3 merkez ilçenin başkanlarının bir toplantı gerçekleştirerek tüm desteği Karaköprü Belediyespor'a verecekleri konşuldu.

TFF 3.lig de mücadele eden Karaköprü Belediyespor yönetiminin kongre kararı alıp yeni yönetimi  Kemal Saraçoğlu'na devredeceği öğrenildi.

İddiaların devamında ise Karaköprü Belediyespor'un isim değiştirerek Şanlıurfaspor olarak yola devam dileceği bildirildi.

Şanlıurfaspor'un kapatılıp kapatılmacağı merak konusu olurken taraftarların defalarca tepki gösterdiği duruma Urfaspor'un yöneticileri sessiz.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER