Şanlıurfa’nın Yıldızı Tatlıses Maaşa Bağlandı

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden aldığı heyet raporuyla malulen emekliliğe hak kazanan ünlü Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses’in maaşı netleşti. Tatlıses’e bin 600 lira maaş bağlanacak.

Şanlıurfa’nın Yıldızı Tatlıses Maaşa Bağlandı

'Malulen emekli' olmak için geçtiğimiz haftalarda heyet raporu almak üzere İzmir Tepecik ve Araştırma Hastanesi'ne başvuran  "İmparator" lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in alacağı emekli maaşı da büyük oranda netleşti. Tatlıses'in malulen emeklilik hakkı kazandığı, gerekli işlemlerin tamamlandığı ve malulen emekli olduğu için 1600 TL civarında bir emekli maaşı alacağı öğrenildi.
 
DİŞ PROBLEMLERİ İÇİN GİTTİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ
Yeni Asır, geçtiğimiz günlerde hastanede hayranlarının kendisini tanıması ve aşırı ilgi göstermesi üzerine işlemlerini yarım bırakarak hastaneden ayrılan Tatlıses'in malulen emeklilik için heyet raporu almak için başvuru yaptığını ortaya çıkarmıştı. Olay, magazin gündeminin en çok konuşulan konusu haline gelirken Tatlıses, malulen emekli olmak istediği iddialarını reddederek hastaneye diş problemleri için gittiğini söylemişti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER