Şanlıurfa'nın Tarihi Ve Turizmi Uluslararası Camiada Ele Alınacak

Şanlıurfa önemli bir kongreye hazırlanıyor. 2. Uluslararası Turizm ve Kültürel Miras Kongresi 8 Kasım’da Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda yapılacak.

Şanlıurfa'nın Tarihi Ve Turizmi Uluslararası Camiada Ele Alınacak


 

Birçok akademisyenin katılacağı kongrenin başkanlığını AK Parti Şanlıurfa eski milletvekili Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu yapacak. Kongrede Şanlıurfa’nın tarihi ve turizmi uluslararası camiada ele alınacak.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan ve uluslararası birçok akademisyenin katılacağı kongreye, 8 Kasım 2018’de Saat:10.00’da Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda start verilecek.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 16:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Herkes dava insanı
Herkes dava insanı - 7 ay Önce

Yıllardır şunu duyuyoruz. Davamız, davamız için canımız feda, bu davadan vazgeçmeyiz. Yıllar geçti Urfa da başlanan nokta gelinen nokta belli. Dava nedir sorsan cevabı yok. Cevap vereninde laftan başka icraatı yok. Urfa’ya yazık ettiniz. Memleketi çarıksızların eline terk ettiniz. Çuval çuval yalan dinliyoruz. Urfa da bile partinin temsilcileri bir araya gelmiyor. Biri ötekinin kuyusunu kazıyor. Sizde birlik yokken bu insanlardan dirlik beklemek mantığın dibe vuruşudur.

SIRADAKİ HABER