Şanlıurfalı Vali Ulutaş Emekliye Ayrıldı

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Şanlıurfalı Mehmet Ali Ulutaş, 8 yıllık görev yaptığı havalimanından emeklilik nedeni ile ayrılıyor.

Şanlıurfalı Vali Ulutaş Emekliye Ayrıldı

İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Ulutaş, yaş haddi nedeni ile emekliye ayrılacak. Vali Ulutaş, görevini bırakmadan evvel sektör temsilcilerine veda ziyareti gerçekleştirdi.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi THY Genel Merkezi'nde ziyaret eden Ulutaş'a, Bilal Ekşi tarafından plaket takdim edildi.

Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran THY Genel Müdürü Ekşi: "Mülki İdare Amirimiz Vali Yarımcısı Sn. Mehmet Ali Ulutaş beyefendiyi uğurladık. Atatürk Havalimanı'na toplam 8 sene başarılı şekilde hizmet eden ve yönetimi ile +1 fazlasını her zaman yerine getiren sn. Vali Yardımcımızı yaş haddi emeklilik sebei ile uğurladık. Çok sağolasınız" dedi.

İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Ulutaş Kimdir?

1953 yılında Viranşehir’de doğdu.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

Sırasıyla; Konya Yunak Kaymakamlığı, Konya Bozkır Kaymakamlığı, Siirt Şirvan Kaymakamlığı, Çorum İskilip Kaymakamlığı, Gaziantep İslahiye Kaymakamlığı, Tekirdağ Çorlu Kaymakamlığı, İstanbul Vali Yardımcılığı, Ankara Vali Yardımcısı ve son kararname ile tekrar İstanbul Vali Yardımcısı kamu hizmetine devam etmektedir.Evli ve üç çocuk babasıdır.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER