Şanlıurfalı Manavcı Ahmet'ten Yüzde 10 İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında firmalarla ürünlerde asgari yüzde 10 indirim uygulanmasına Şanlıurfalı manavcı Ahmet'te katıldı.

Şanlıurfalı Manavcı Ahmet'ten Yüzde 10 İndirim

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nı açıkladı. Bakan Berat Albayrak yaptığı açıklamada "Bizim ekonomi anlayışımıza topyekûn kazanmak var" dedi. Albayrak' programa destek veren tüm firmalar yüzde 10 indirim yapacak, açıklamasının ardından  Şanlıurfalı Manavcı Ahmet Taplamacı Bakan Albayrak'ın yüzde 10 indirim uygulamasına duyarsız kalmayarak manavda sattığı meyve ve sebzelerde yüzde 10 indirim etiketini koyarak desteğini belirti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Manavcı Ahmet, Taplamacı" Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak, Enflasyonla ile mücadele kapsamında firmalarla ürünlerde asgari yüzde 10 indirim uygulana yapacak haberini bizde kendi çapımızda manavda sattığımız sebze ve meyve fiyatlarında yüzde on indirime gittik, devletin ve hükümetin yanındayız"dedi.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Vah vah milletten alay mı ediyor.pahali mal satıyor

SIRADAKİ HABER