Şanlıurfalı İş Adamlarından Urfa Ekol'a Ziyaret

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Halil Peltek ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Altun beraberindekiler Fuar Merkezinde buluna Urfa Ekol Aydınlatma Elektrik Firması ve Urfanatik Gazetesi Standını ziyaret etti.

Şanlıurfalı İş Adamlarından Urfa Ekol'a Ziyaret

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadik Sade,Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Halil Peltek ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Altun yeni hizmete açılan Şanlıurfa Fuar Merkezini gezerken Urfa Ekol Aydınlatma Elektrik Firması ve Urfanatik Gazetesi stantlarını ziyaret etti. Sadık Sade, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Halil Peltek ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Altun'u stant yerinde karşılayan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak karşıladı. Bu güzel ziyaretinden dolayı TÜMSİAD Şube Başkanı Sadık Sade, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Halil Peltek ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Altun'a şükranlarını sunan ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak, Urfa Ekol Aydınlatma Elektrik Firması olarak Şanlıurfa için büyük bir marka değeri olduklarını tek amaçlarının Şanlıurfa sanayisine ve gelişimine katkı sağlamak olduklarını belirtti.

Urfalı Sanayiciler olarak böyle bir fuarın Şanlıurfa ekonomisine çok getirisi olacağını ifade eden TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Halil Peltek ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Altun, bu konuda Urfa’ya yapılmış en güzel yatırımlardan bir tane olduğunu söyleyerek leektrik firması olarak Urfa Ekol Aydınlatma Elektrik Firması Şanlıurfa’nın gözde şirketlerinden olduğunu ve gördükleri kadarı ile fuarında en gözde stantları arasında olduğunu söyledi.

Daha sonra TÜMSİAD Şube Başkanı Sadık Sade,  Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Halil Peltek ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Altun Urfa Ekol Aydınlatma Elektrik Firması ve Urfanatik Gazetesine çalışma hayatında başarılar diledi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER