Şanlıurfalı Gençler Çok Şanslı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, spor camiası ile bir araya geldi. Profesyonel spor temsilcilerinden amatör spor kulübü temsilcilerine, eski hakemlerden spor yorumcularına kadar her kesimle istişarede bulunan Başkan Beyazgül, Böylesine genç bir nüfusa sahip Şanlıurfa’mızda spora ulaşmayan genç bırakmayacağız dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, toplumun her kesiminden vatandaş ve temsilcilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Göreve başladığı günden bu yana sivil toplum kuruluşlarına yönelik istişare toplantıları düzenleyen Başkan Beyazgül’ün dünkü konuğu bu kez spor camiası oldu.

Başkan Beyazgül’ün ev sahipliği yaptığı toplantıya AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, Şanlıurfaspor Eski Kaptanlarından Recep Kutluay, ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu Başkanı İsmail Gökhan, Eski Hakem Serdar Tatlı, spor yazarları ve spor programı yapımcıları ile Büyükşehir Belediyesi yöneticileri katıldı.

Şanlıurfa’daki Tüm Gençlerimiz Sporun Her Branşına Ulaşmalı

Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip Şanlıurfa’da gençlere yönelik pozitif ayrıcalık tanıyacaklarını belirten Başkan Beyazgül, toplantının ardından yaptığı değerlendirmesinde Şanlıurfa’da spor camiası ile bir araya geldik. Spora ilişkin tüm konuları ele alarak bir toplantı düzenledik. Şanlıurfaspor’dan amatör sporların geleceğine yönelik her türlü istişarede bulunduk. Arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu daha bir başlangıç. İlerleyen süreçlerde yine sporun her branşında sporcu, yönetici ve ilgili arkadaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz dedi.

Konuklar da yaklaşımından dolayı Başkan Beyazgül’e teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 10:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cenk demir
Cenk demir - 7 ay Önce

Acaba işsizlik olduğu için mi dayısı olanlarin işe girebildiği bir memleket oldugu içinmi yoksa tefecilerin memleketi olduğu icinmi gençler şanslı

Cenk demir
Cenk demir - 7 ay Önce

Acaba işsizlik olduğu için mi dayısı olanlarin işe girebildiği bir memleket oldugu içinmi yoksa tefecilerin memleketi olduğu icinmi gençler şanslı

Ahmet
Ahmet - 7 ay Önce

Geçen yıl ramazandan önce gap vadisinde yüzme havuzu açılmıştı.bir ay sonra kapandı.gerçekten ne oldu o havuz haberiniz var mı.

ALİ
ALİ - 7 ay Önce

ŞAÇMALAMAYIN

SIRADAKİ HABER