Şanlıurfa’da Şok Olay! Üzerine Benzin Döküp Yaktı

Şanlıurfa’nın  Haliliye ilçesine bağlı Rabia meydanında bir adam üzerine benzin döküp kendini yaktı.

Edinilen bilgiye göre olay Haliliye ilçesine bağlı Rabia meydanında henüz nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı aşure dağıtımı sırasında henüz ismi öğrenilemeyen bir kişi üzerine benzin döküp intihar girişiminde bulundu. Durumu fark eden vatandaşlar yanan kişiyi söndürmek için büyük çaba harcayarak yanan adamı söndürdü. İddiaya göre Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile görüşmek istedi. İş talebiyle Demirkol ile görüşen kişiye Demirkol iş sözü ancak ismi öğrenilemeyen şahıs, "Beni kandırıyorsunuz" diyerek kendini yaktı. Çevredekilerin ihbar vermesi üzere olay yerine gelen sağlık ekipleri yanan adama yapılan ilk müdahalenin ardından Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Habip kılıç
Habip kılıç - 11 ay Önce

Ntv ye çikip para harcayacagina sözünde dur adam ol dem8rkol

Urfalı abdi
Urfalı abdi - 11 ay Önce

Urfada işsiz oldumu kimse adam yerine koymur.bizim urfa halkı bu konuda çok insafsız.cok şükür bir fabrikada iş buldum.

nemrudi
nemrudi - 11 ay Önce

isot festivali için,canan karatay hocayı,yavuz seçkini ve sanatçı kıraç'ı urfaya getirip isot yedireceğinize o paralarla bunun gibi en az 100 işsize iş verirsiniz.isot festivali bizi 1 yere taşımaz,ama işsizlerimize iş olanağı sağlamak bizim görevimiz diyebilmeli ŞANLIURFA BELEDİYESİ ( vekiller,bürokratlar )

Hakan as
Hakan as - 11 ay Önce

Sarayda kriz yokmuş oraya gitsin

Musa
Musa - 11 ay Önce

Daha yeni başlıyor, daha çok kişi yanacak, bunlar Urfa'ya yatırım yapanları yaktılar çünkü. Ama Allah dağına göre kar yağdırır.

Öz Urfalı
Öz Urfalı - 11 ay Önce

Urfa’da ALlah korkusu kalmamış paran yoksa işsizsen öl geber maalesef

emine
emine - 11 ay Önce

urfa başkanlarımiz bir vatadaşin dertin dinlerseler zaman kaybı olur onlar için yazık değilmi hiçmi iş imkan elinizde yok başkanlarımiz bir selami yeterli olur heryere ama kendi adamların hep iş sahip yapdılar oy veren biz işi siz kalan yine vatandaş.bu dünya kimseye kalmaz.

Misafir
Misafir @emine - 11 ay Önce

Urfa'lıya iş beğendirmekte mesele, herkes ya Belediye'de çalışmak istiyor ya da işe gitmeden maaş almak. Belediye, çalışmak isteyenleri organize sanayi bölgesindeki fabrikalara yönlendiriyor ama iş arayan fabrikada çalışmayı beğenmediği için gidip çalışmıyor.

Merve
Merve - 11 ay Önce

O adamın ne belkide bir parça ekmeğe ihtiyacı var Gönlünü yakarak kurtuunuz yazıklar olsun iş imkanlarının kısıtlı olduğu durumun getirdiği hali görüyorsunuz lütfen Işinizi hakkını verin ve paylaşmayı iş verme konusunda adaletli davranın


SIRADAKİ HABER