Şanlıurfa'da Koca Eşini Feci Şekilde Darp Etti

Şalıurfa’da 4 çocuk annesi 34 yaşındaki Hanım Koyuncu 40 yaşındaki kocası Ahmet Koyuncu tarafından feci şekilde darp edilip bıçakla boynu ve vücudunun büyük bölümü yaralandı.Eşinin şiddetinden kurtulmak için ölü numarası yapan kadın, yoğun bakıma alınırken, kocası ise elini kolunu sallayarak kayıplara karıştı.

Cuma günü Haliliye İlçesine bağlı Konuklu Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddiaya göre terör örgütü DEAŞ sempatizanı olduğu ileri sürülen ve geçen yıl Suriye’ye gittiği öğrenilen Ahmet Koyuncu nedeni öğrenilmeyen bir sebepten dolayı eşinin arkasından yakalayarak boyunun bıçakla yaraladı. Bu sırada eşinin elinden kurtulmak için bir süre mücadele veren kadın, kocası tarafından tekme-tokat darp edilip vücudunun büyük bölümüne  bıçakla kesik yarası oluştu. Gözü dönmüş kocasının elinden kurtulmak için Hanım Koyuncu ölü numarası yaparak kendini yere attı. Kanlar içersinde kalan kadının öldüğünü sanan kocası Ahmet Koyuncu, kanlı elerini yıkayıp gömleğini değiştirip elini kolunu sallayarak evden ayrıldı. Kocasının evden ayrılması üzerine yarı baygın olan kadın güçlükle yerden sürünerek komşularının kapısını çaldı. Kanlar içersindeki Hanım Koyuncu’yu gören komşuları durumu polis ve sağlık görevlilerine bildirdi. İhbarla olay yerine gelen sağlık görevlileri genç kadına ilk müdahalede bulunduktan sonra ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Acil serviste ilk müdahalesi yapılan genç kadının boyun ve vücudunun büyük bölümünde oluşan onlarca bıçak yarası nedeniyle yoğun bakım ünitesine alınarak tedavsine başlanıldı.

 

19 yıllık evli olan Hanım Koyuncu’nun kocası Ahmet Koyuncu’nun evden silahlı alarak firar ettiğini bu yüzünden 18 yaşındaki oğlu Yusuf’u öldüreceğinin ifade eden yaralı kadının kardeşi Ali Bucak, “Bir yıl boyunca Suriye'de DEAŞ terör örgütüne katılan ve daha sonra Türkiye'ye gelip kontor dolandırıcısı olan eniştem kız kardeşimi öldürmek için eve geliyor. Ondan sonra sinsice arkasından gelip bıçağı alıp boynuna vuruyor. Bu sırada kız kardeşim kendini korumaya çalışmak istemesi üzerine defalarca bıçakla vücudunun yaralıyor. Tekme-tokat yerde dövüyor. Kardeşimin gücü kocasına yetmeyince ölü numarası yapıyor. Bu sırada kocası kardeşimin öldüğünü sanarak gidip elini lavaboda yıkıyor. Elbisesini değiştirip evde bulunan ruhsatsız tabancayı alıp elini kolunu sallayarak çıkıyor. Böyle bir cani insanın sokaklarda dolaşması herkes için tehlikelidir. Kardeşimin ve çocuklarının can güvenlikleri yoktur. Onun için devletten koruma talep ediyoruz. Biran önce bu insanın yakalanmasını istiyoruz” dedi.

Görüntü:Ömer Şulul

Haber:İbrahim Çakmak

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER