Şanlıurfa’da Kavga Anonsuna Giden Polislere Sürpriz

Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl dönümü dolayısı ile Şıh Maksut mahallesinde kavga anonsuna giden polis ekiplerine pastalı sürpriz yapıldı.

Ülkemizin iç güvenliği ve iç huzurunun sağlanması adına gecesini gündüzüne katıp çalışan Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl dönümü dolayısı ile Urfa’da polislere yapılan sürpriz herkesin takdirini toplandı. Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bulunan Şıh Maksut mahalle sakinleri 10 Nisan kutlamalarından dolayı polislere sürpriz yaptılar. 155’i arayıp mahallede kavga var ihbarı üzerine hemen olay yerine intikal eden polisler olay yerine vardığında ortada bir kavganın olmadığını kendilerini bekleyen tatlı bir pastanın olduğunu görünce yapılan sürpriz karşısında şoke oldular ellerinde Türk bayrakları ve pastayla polis teşkilatı günün kutlayan mahallelilerin hareketine Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu tarafından takdirle karşılandı.

Sosyal medya hesabı üzerinde sürpriz anına ait videoyu paylaşan Tipioğlu şu açıklamada bulundu. “Şanlıurfa’da Şıh Maksut mahallemizde kavga anonsuna giden ekiplerimize, mahalle sakinlerimiz tarafından sürpriz 10 Nisan kutlaması, teşkilatımızla vatandaşlarımız arasındaki güven ve itimat bağının bir göstergesi, emeği geçen Şıh Maksut mahallesi sakinlerine teşekkürler” dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan bulut
Hasan bulut - 3 ay Önce

Bir Urfalı olarak gurur duyuyorum

Fidan
Fidan - 3 ay Önce

Gurur duydum sizlerle

Mahmuy
Mahmuy - 3 ay Önce

Helal olsun size gurur duydum sevgi ve saygilarimla sizleri seviyoruz

Kartal
Kartal - 3 ay Önce

Tırşıkçıler

murat aktaş
murat aktaş - 3 ay Önce

Allah devletimize polisimize askerimize zeval vermesin inşAllah onlarla gurur duyuyoz RABBİM STAR EYLESİN AMİN

TIRŞIKÇİ
TIRŞIKÇİ - 3 ay Önce

TIRŞİKÇİ YAZAN TIRŞİKÇİ SEN VE SENİN YAKINLARINDIR ALLAH ASKERİMİZE POLİSİMİZE ZEVAL VERMESİN, DEYYUSLARI YAKALIYOLAR SUÇLU DEYYUSLARI

Fatma
Fatma - 3 ay Önce

Gurur duydum bi urfali olarak helal sun.

Burhan Öbek
Burhan Öbek - 3 ay Önce

Helal olsun


SIRADAKİ HABER