Şanlıurfa’da İlk Ve Tek

Haliliye Belediyesi ve Türk Hava Kurumu Şanlıurfa Şube Başkanlığı işbirliği ile 27-28 Eylül 2019 tarihlerinde Şanlıurfa’da bir ilk olan Göbeklitepe Havacılık Şöleni düzenleniyor.

Şanlıurfa’da İlk Ve Tek

Hazırlıklarına başlanan havacılık şöleni, Haliliye’de unutulmaz izler bırakması beklenirken, aynı zamanda çocuklara da havacılık eğitimi için yeni bir yol haritası çizerek, kariyer planlamalarında da yol gösterecek. Şanlıurfa’da havacılık kültürünün gelişmesi adına bir araya gelen iki kurum işbirliği ile hizmetler gibi, eğlencede de uçuşa geçilecek.

Maket uçak yapım eğitiminin yer alacağı havacılık şöleninde ayrıca, 2 gün boyunca katılımcılara rengârenk balon gösterileri, balon seyahati, Motorlu Yelkenkanat (Mosquite), paraşüt gösterileri, model uçak yarışması ve drone gösterileri gibi birçok renkli etkinlik de yer alacak.

2019 Göbeklitepe yılı etkinlikleri kapsamında planlanan etkinlikler için çalışmalar geçtiğimiz günlerde başladı. Şanlıurfa bu defa dünyaya adını Göbeklitepe ev Haliliye’nin gökyüzünde süzülen ismi ile duyuracak.

Unutulmaz anların yaşanacağı şölen için Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise daha önce yapılmamış, hem eğlenilen, hem öğrenilen hem de tanıtan farklı etkinliklerle Şanlıurfa’yı buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜTHİŞ GEÇ KALINMIŞ BİR PROJE
MÜTHİŞ GEÇ KALINMIŞ BİR PROJE - 3 hafta Önce

URFA İÇİN GEÇ KALINMIŞ PROJE URFA NEDEN KAPADOKYAYI GEÇMESİN GÖBEKLİTEPE GİBİ BÜYÜK BİR DEĞER ELİNDEYKEN DARISI ŞEHİR İÇİNDEN GEÇEN DERELERİN SUYLA KAVUŞTURULUP ESKİŞEHİRDEKİ GİBİ PRESTİJ GEZİ ALANLARI OLARAK KARAKOYUNADA SU BIRAKILMASI TURİST ÇEKİMİ BAKIMINDANDA GÜZEL OLUMLU BİR DURUM OLACAKTIR OTEL SIKINTISI ÇEKİYORUZ DARISI ATIL DURUMDA BULUNAN TOPKAPI SARAYINI ANDIRAN VE ONDAN DEVASA BÜYÜKLÜĞE SAHİP MİLLET HANI İÇİNDE UMARIM TEZ ZAMANDA EL ATILIP URFA TURİZMİNE KAZANDIRILIR ORASIDA BÜYÜK BİR HAZİNE OLARAK KADERİNE TERK EDİLMİŞ DURUMDA YETKİLİLERE SESLENİYORUM MİLLET HANINI 5 YILDIZ LI BUTİK OTEL TARZINDA URFAYA KAZANDIRALIM ORASI HEM TURİSTİK AÇIDAN TURİST ÇEKECEK HEM KONAKLAMA AÇISINDAN SON DERECE ÖNEMLİ FOTOĞRAF SANATÇILIĞI BAKIMINDANDA SON DERECE ÖNEMLİ HİZMETE AÇILMASI UMARIM BİR AN ÖNCE ŞANLIURFA VE BÖLGE TURİZMİNE MİLLET HANI KAZANDIRILIR...

URFA SEVDALISI
URFA SEVDALISI - 3 hafta Önce

URFA TANITIMINA MÜTHİŞ KATKI SAĞLAYACAK GEÇ KALINMIŞ BİR PROJE BİR KAPADOKYA MEŞHURSA ÜNLÜ BALONLARIYLA MEŞHUR URFA SEMALARIDA BÖYLE RENGARENK KUŞAĞA BÜRÜNÜRSE URFADA TURİST ADINA MÜTHİŞ ÇEKİCİ BİR ŞEHİR OLACAK VE GÖBEKLİTEPE HARRAN HALFETİYLE BİRLEŞİRSE BU PROJE URFA MÜTHİŞ BİR ÇEKİM CAZİBE TURİZM ALANI OLACAKTIR TABİKİ İŞİN UZMANLARI PROFESYONELLERİYLE HAREKETE GEÇİLMELİ VE UYGULANMALI BASIN OLARAKTA URFA TURİZMİYLE İLGİLİ BU TARZ GEREKLİ PROJELERİ SÜREKLİ GÜNDEMDE TUTUP URFAYA KATKI SUNMAMIZ LAZIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM ...

GÜZEL PROJE
GÜZEL PROJE - 3 hafta Önce

İŞİN PROFESYONELLERİYLE ÇALIŞILIP KAPADOKYA GİBİ GÜNLÜK HERGÜN ORADA BU UÇUŞLARIN OLMASI LAZIM SADECE 2 GÜNE SIĞDIRMAK DEĞİL BUGUNDEN İTİBAREN 365 GÜN SÜREKLİ YAPILMASI ORA GELEN TURİSTLERE FARKLI BİR HEYECAN YARATILMASI LAZIM MEZOPOTAMYANIN EŞSİZ HAVADAN GÜZELLİĞİYLE HER GÜN İSTİYORUZ BELEDİYE BAŞKANINDAN RİCAM SADECE ETKİNLİK AMAÇLI DEĞİL HALKINDA CÜZİ BİR MİKTARDA BUNDAN YARARLANMASI URFAYA KAZANDIRILMASI LAZIM BÖLGE AÇISINDANDA AŞIRI RAĞBET GELECEKTİR BALON UÇUŞLARI İÇİN BELEDİYENİN BUNU İŞLETMESİ LAZIM O BÖLGEDE HALFETİ VE HARRANDADA BUNLARI BELEDİYE YÖNETMESİ LAZIM ..

SIRADAKİ HABER